#100 blogipäeva 22/100 - mida teha, kui sul on omadega nihu läinud päev ?!

Meil kõigil on aegajalt päevi, kus juba hommikul voodist ärgates läheb midagi nihu. Tihti peale kipubki siis terve päev metsapoole minema, sest ju ütluski garanteerib, et kui juba vasaku jalaga voodist välja astuda, siis midagi head eesolevast päevast loota pole.

Ka minul on selliseid päevi. Vahel juhtub neid tihedamini ja satun lausa tsüklisse nendest (eriti stressrikkal ajal), aga vahel jalutab üks vasakjalgne päev niisama tühjast taevast mu ilusasse ja mõnusasse nädalasse. Just täna nii juhtuski.

Hommikul voodis silmi lahti tehes oli kohe selline " ma ei jaksa midagi teha" tunne. NO läks vist oma pool tundi enne kui silmad lahti tegin ja oma keha voodist välja ajasin. Seda ka enamasti sellepärast, et loomulikud vajadused nõudsid :D  No ja ainult minul ei olnud sellist tunnet, ka poeg käitus täiesti veidralt. Lisaks sellele, et ta ärkas alles mingi kümne ajal üles (no nii kaua me ikka ei maga tavaliselt), oli ta veel päris mitu tundi eriti pahur ja jonnitujus. Võite arvata kui tore see minu jaoks oli :D

Üritasin päeva küll tavalises rütmis jätkata- hommikune virgutus TABATA stiilis ja siis putru tegema, aga no ei olnud üldse enda tavaline olek. Ega see hea tunne ei tulnud ka peale lastega õues käimist. Vahepeal jõudis SD pakk kohale (pääh, ma ikka seekord ei saanud seda rulli) ja hakkasin neid sorteerima, kuigi hea meelega oleks juba siis tahtnud pea patja lüüa ja magada paar tundi. Kuna see sorteerimine võttis aega, siis lõunasöök venis meeletult kaugele ona tavalisest ajast. See mõjutas veel omakorda halvasti kogu olemist.

Üks hetk kahe-kolme ajal ma ikka viskasin pikali ja üritasin magada väheke. Välja sellest suurt ei tulnud midagi, aga vähemalt üritasin :D No ärgates hakkas mingi meeletu isutamine. Vahtisin väheke niisama ringi, siis sõin kohupiima.. Isu ei kadunud. No siis ajasin enda jalad kõhu alt välja ja tegime mehega tunnise kõnni. Lootsin väga, et sellest läheb olemine paremaks (tavaliselt ju läheb), aga ei. Ikka isutab ja väsimus taob jalaga tagumikku.

Tundub, et täna lihtsalt ongi selline nihu läinud päev ja tuleb sellega leppida :D Üritan siiski söömaisudega magama minekuni võistelda ja mitte neile alla anda. Või just peakski ühe tükikese šokolaadi hinge alla panema, ehk läheks paremaks see olemine?!?

Tavaliselt, kui mul selline päev, nagu täna tekib, on kaks lahendust kuidas päev mööda saata. Esiteks on variant, et ma rabelen end pooleks väsitades end täiesti ära. Seega saan ruttu magama minna ja see niru päev saab kiiresti mööda. Teine lahendus on see, et võtan aja täiesti maha, lebotan päev otsa ja enamasti annan ka oma söögiisudele järgi.

Siit küsimus teile - mis oleks teie arvates kõige parem lahendus sellisele päevale, kus on selline nihu olek ja väsimuse tunne lööb üle pea?Comments

 1. Ei ole ju nii halb päev võitsid saare fb mänguga Surfilaagri passid ja Saare suvejoogid :) mina olen küll kade selle peale :D

  ReplyDelete
 2. Võitsin jah, aga kahjuks läheb auto homme remonti :S seega plaanid muutusid :( Seal nii tobedasti see asi pandud ka, et edasi võitu anda ei saa....

  ReplyDelete
 3. oi, kui kahju, kas kuidagi kelleltki muult ka autot ei saa või ühistranspordiga sinna?

  ReplyDelete
  Replies
  1. eks täna kuuleb, mis autoga tehakse. Et väike lootus on veel paariks päevaks jõuda :)

   Delete
 4. Sa pole ainus. Üllatav, et täna ka minul selline uinamuina päev. Jube lausa, nagu oleks energiavampiir külas käinud

  ReplyDelete
  Replies
  1. No loodame, et täna on mõlemal parem päev :)

   Delete

Post a Comment