#100 blogipäeva 24/100 - kõik algab väiksest mõttest....

Heia :)

Teate kuidas vahel hakkad mõtlema. Peaksid mõtlema vaid ühele detailile, võimalusele, võimalikule lahenduskäigule AGA mõttemaailmas paisub kõik suuremaks kui peaks, lausa väiksema detailini kujutad ette, et kuidas oleks, võiks ja saaks... No mina igastahes olen iga asja suhtes selline suur ette- ja ülemõtleja. 

Täna on just selline päev, kus pea on täis suuri ideid ja lahendusi.. Mõtled ja mõtled, aga samas reaalsusesse midagi veel tuua ei saa, sest tegelikkuses oledki vaid selle kõige esimese sammu lävel. Ei ole veel võimalust detaile reaalses elus rakendada ega neid võimalikke mõtteid ellu viia. Oeh, üks hetk tuleb päev, kus räägin veidi täpsemalt ja mitte nii segaselt, aga lihtsalt olen praegu varbast pealaeni emotsioone täis ja lihtsalt see paiskub vaikselt üle ääre minust välja! PS! See küll kaudselt mõjutab, aga otseselt ei puuduta mu trenni ega toitumist. 

Kui nüüd kõrvale jätta, et olen hetkel nagu väikelaps kommikausis, siis trenni ja toitumise koha pealt olen jätkuvalt mingis mustas augus. Ärge saage valesti aru, mul ei ole seda tunnet, et "sööks vaid kräppi", aga seest soolestik valutab vahelduva eduga ja see tekitab parajat frustratsiooni. Ja kui olemine on, nagu on, siis ei ole seda jaksu, et minna end liigutama ka :S Pääh.... (No täna õhtul joon jälle seda õhtuteed, see peaks seedmisprobleemide korral aitama, ehk teeb homseks olemise paremaks). 

Aga ma lähen nüüd jätkuvalt unistama, et kuidas oleks.. Mõtelda on mõnus! Veel mõnusam oleks, kui võimalikult kähku kõik need mõtted ka teoks saaks teha! Hoidke pöidlaid, et kõik läheks nii, nagu meil vaja! ;) 

Comments