#100 blogipäeva 28/100 - jagamismängud

Heia,

täidan nüüd väikse lubaduse, mille kunagi ammu andsin. Lubasin rääkida ühest võidust, mis juuni keskpaigas suutsin endale saada. Eks ikka FB võidust ;)

Mul tavaliselt ju ei ole väga võidusoont, nagu mõnel (mul üks tuttav, kes kogu aeg võidab; no on alles õnne inimesel nende mängudega :D ). Olen FB ajal võitnud sealt kaudu loetud korrad. Enamasti on need asjad, mida ma tõesti olen tahtnud (näiteks pileteid üritustele).

Seekord siis võitsin Tervis Plussi FB lehe kaudu. Loositi välja Gutzy spordijoogi pulber ja nokamüts. Kusjuures ma just otsisin uut nokamütsi :D Spordijoogi pulbrit ei ole veel jõudnud katsetada ausalt öeldes, aga nokamütsi küll.

allikas
Minu õnneks on see nokamüts täpselt selline, nagu ma olin otsinud. Esiteks ei ole ta väga sügav, seega ei ole terve pea mütsi sees :D Saan ilusti patsi seal tagant nö august läbi pista aga üldiselt on ta suhteliselt pea otsas ainult ja ei higista üle liia. Teiseks on selle mütsi pind enamuses osas võrk. Ja kui pead veidi langetada sõidu ajal siis käib nii mõnus tuul pea pealt läbi :D Üldjuhul mulle väga sellised reklaamipiltidega riideesemed ei meeldi, aga selle mütsi puhul kannatan suure Gutzy kirja ära, sest see on tõesti jube hea müts! :)

Nendest jagamismängudest tulenevalt väike küsimus teile: kas te pooldate blogis loosimisi? Ma ise olen seni suhteliselt nende vastu olnud, sest ei ole nagu leidnud sellist eriti head asja, mida jagada. Samas kui keegi teine oma blogis jagab midagi, mis mulle väga meeldib, siis võtan ikka osa. Seega tahakski teada, mida teie sellest arvate ja siis oskaks edasi mõelda, kas ma enda blogis peaks sellega tegelema või ei :)  

Comments

 1. Minu arust on blogides (ja üldse igasugused muud) loosimised väga ägedad. Kuigi ma kunagi ei võida, siis loota ju võib ja osavõtt on juba pool võitu, või kuidas seda öeldaksegi. :D
  Minule isiklikult loosid meeldivad. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tore, kui nüüd keegi veel avaldaks soovi loosimiseks, siis ehk augustis teeks ühe loosimise ära ;) Mina ise leian jah, et loosimisel on mõtet, kui välja loositav asi on esiteks äge (näiteks kui ma tallinnasse piletid les millsi üritusele võitsin) ja kindlasti seonduv blogi teemaga (mitte nii, et näe kirjutan tervislikust eluviisist ja hakkan mingeid küünelakke ja ripsmedušše välja loosima :D )

   Delete

Post a Comment