#100 blogipäeva 29/100 - bootcamp´i kokkuvõtted

Heia!

Täna on see päev, kus on viimane päev Kristel Koitla bootcamp´is. Millised on muljed?

Esiteks, söömisekava sobilikust olen varem ka juba maininud (PS! Nüüd kolmel nädalal oma söömisi ei märgi, sest jube kiire on ja järgmine nädal saan netti vist tõesti korraks, ei taha sellele aega raisata). Tema toitumisjuhised on väga lihtsad, arusaadavad ja samas jätavad mängimisruumi erinevate retseptide jaoks. Samuti lisas ta ka mõned retseptid ise, mida ka katsetasin.

Treeningkava oli lihtne, aga toimiv (nagu kohe näete mõõtudest). Täpselt selline, mis motiveeris liikuma, aga ei tapnud õhtuks ära. Hommikune ergutuseks TABATA tõmbas päevaks ilusti käima ja õhtune kõndimine/rattasõit väsitasid ööseks ilusti ära. Super mõnus!

Millised olid siis tulemused? Nüüd peaks trummipõrin tulema.. Ei, tegelikult ütlen ette ära, et vahepeal oli juba kaal veidi enam alanenud, aga viimase nädalaga olen suutnud veidi tagasi süüa (sada põhjust, peamine ikka see, et ise ei suutnud end ära rääkida).

Kaal: - 4,6kg (vahepeal oli juba ka veidi üle 5kg, aga pole hullu)
rinnaümb: -6cm
rinna alt: -6cm
talje: - 8cm!!!!!!!!
sangad:-8cm
tagumik: -5cm
reis: - 1cm

See on 3 nädala tulemus! Kas keegi veel väidab, et see bootcamp ei ole tulemuslik???? Super hea tulemus ju ;) Mul on tegelikult enda jaoks kokku monteeritud aluspesus võrdluspilt ka, aga seda ei avalikusta ;) Nii et saate riietes, kuigi sealt ei tule vahe nii hästi näha :P


NB! Varsti saan Kristel Koitla käest väikse intervjuu ka, siis saate väheke rohkem temast teada ;)

Comments

 1. Mida see bootcamp endast kujutab?

  ReplyDelete
 2. Oi kui lahe ja tubli! Riietega on ka vahet väga ilusti näha. :)
  Mind ka huvitab, et mida see bootcamp endast kujutab? Kas see oli mingisugune laagrimoodi asi? Või selline, et iga üks kodus ise pidi tegema vms? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Feissust lugesin, et keegi osales samas bootcampis ja korra nädalas kohtuti. Mind pigem huvitabki, et mida siis kodus tehti ja mida kogunemistel :)

   Delete
 3. Bootcamp oli selline, et üks rühm (kohalikud) said korra kokku nädalas ja teisel grupil oli facebooki vahenduse toetus. Kristel Koitla on üks treener, kelle kohta võib tõesti öelda, et toetust oli igapäevaselt tunda :) Kodus tegin treeningkava alusel trenni ja toitusin toitumiskava järgi. need jagas Kristel kõigile alustades. Ühesõnaga - kuigi laager oli minu jaoks virutaalne, siis tuge ja toetust sain sealt väga palju!

  ReplyDelete
 4. Väga tubli :)

  Mind huvitab ka see bootcamp rohkem, kuidas seal osaleda saaks :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. See oli Kristel Koitlal minu meelest esmane selline grupp. Tal üldse palju erinevaid ja huvitavaid mõtteid ja gruppe loomisel. Homme kirjutan temast täpsemalt ;-)

   Delete

Post a Comment