#100 blogipäeva 32/100- rise and shine!

Täna on üks imelik hommik olnud. Jah, võib öelda varasest tunnist hoolimata, et minu hommik on juba enamvähem möödas :D Ärkasin juba veidi peale viit üles. Miks? Ei tea isegi. Lihtsalt lõin silmad lahti ja oli kohe selline rise and shine tunne peal (äkki on oma mõju eile õhtul joodud teazy õhtuteel, sest olen täheldanud, et kui seda õhtuteed joon, siis hommikul ärkan veidi varem, kui tavaliselt ja olen ilusti välja puhanud).Tõusin voodist püsti ja esimene mõte, mis pähe tuli, oli minna jooksma. Ei tea kust või miks see mõte tuli, aga täitsa tungiv soov oli see.

Üritades end mõistusele veenda (sest kell oli eriti varajane ju), läksin pesin hambaid, riputasin pesu kuivama, sõin ühe banaani. Kell sai selle aja peale juba nii 5.45, aga jooksmissoov oli jätkuvalt alles. Mõtlesin, et kui peab, siis peab! Hakkasin endale riideid otsima, aga pluus, mida selga tahtsin panna oli müstiliselt kadunud. Teadsin, et alguses pakkisin selle mere äärde kaasa (jah, kavatsen seal ka ikka end veidi liigutada), aga kui oma asju üle vaatasin, sorteerisin mitmed spordiriided välja ja selle pluusi samuti.

Miks ma just selle pluusi tahtsin panna, oli seetõttu, et sellel on kaks taskut, kuhu saaksin oma võtmed toppida. Varajase aja tõttu on meil alt uks lukus ja ma poleks pärast tuppa kuidagi saanud (normaalsed inimesed ju magasid alles). No igastahes pluusi polnudki kuskil .Siiani ei tea kus see kurjam end nüüd peidab (raudselt nüüd kappi vaadates on esimene asi mis otsa vaatab, nii tüüpiline oleks minu puhul). Valisin lõpuks endale lihtsalt ühe särgiku selga ja panin välja ajama.

Teine takistus oli endomondo. Või õigemini GPS, sest see suutis võtta 4 MINUTIT enne kui mu üles leidis. Vahepeal oli juba tunne, et jooksen ilma selleta, aga lõpuks ikka sain oma asukoha ära lokaliseerida :D Panini jooksuks intervalli 5:1 ja ajaks panin 35 minutit, sest tegelikult pole ma kunagi hommikutrenni inimene olnud ja ma olin rohkem kui kindel, et peale paari minutit läheb jooksuisu üle (sel põhjusel püüdsin hommikul end ka ümber veenda).

Tegelikult oli jooks üllatavalt kerge. Endalegi märkamata (polnud klappe peas ja mõtlesin oma mõtteid) sai see 35 minutit täis. Mõtlesin, et jooksen siis ikka 5km ära. Kuna peale 4 intervalli sain jooksu soone sisse, siis jooksin lõpuni terve maa. Aeglaselt aga väga mõnusalt :) Lõpuks tuli kokku 5,44km.

Tuppa tulles kõik jätkuvalt magasid. Käisin tegin siis lisaks tavalisele pesule muid vannitoa protseduure :D See sulistamine ajas vist mehe üles, aga elab üle :D Nüüd ootan, et kell saaks pool kümme, siis lähen naudin iluprotseduure kosmeetiku juures ja siis lähme maale poja sünnipäeva pidama!

Täna oli, on ja tuleb üks tore päev! :)

Comments