#100 blogipäeva 36/100 - kellelgi kutsikat on pakkuda?

Hei,

olude sunnil pakkisime eile mere ääres oma kodinad kokku ja hakkasime koju sõitma. Nuuks nuuks :( Väga kahju on, sest teised saavad nüüd selle ülikuumusega mere ääres end jahutada, kui ma siin palavas korteris istuma pean. Samas on lapse tervis ikkagi sada korda tähtsam ja koju tuleku otsus oli 100% õige.

Koju pidime tulema, sest Marek sai väikse kuumarabanduse :( Lõi kõrge palaviku üles ja olemine keeras väga kehvaks. Isegi täna hommikul ärgates oli veel üle 38 palavik aga saime rohtudega alla ja seni (ptüi ptüi ptüi) pole veel üles uuesti tõusnud.

Kuna aga täna midagi tarka ei osanud teha (planeeritud oli ju nädal lebotamist mere ääres), siis käisime koerte varjupaigas kutsusid vaatamas. Kahjuks ei leidnud ma sealt sellist looma, keda julgeks oma Mareliga kokku lasta (ta on selline laps, kes fännab meeletult loodust ja loomi, seega on mul vaja looma, kes on nõus kannatama tema nunnutamise katseid). Kahju, sest hea meelega oleksin võtnud koera just varjupaigast.

Seega väike üleskutse kõigile, kellel on kuskil tuttaval suure koera kutsikaid (või kohe kohe tulemas). Mulle võib pakkuda kui kuskil mõni üle :)

Ega rohkem ei olegi rääkida midagi tähtsat. Lähen löön nüüd jalad seinale veel veidikeseks ja kui palavus vähe tagasi tõmbab, siis pakin mõned kapid veel tühjaks või midagi :D Ahjaa, rattaga üritan ka väikse ringi teha. Käisin just postkontoris iHerbi paki järel (nämma, mis kaupa ma sain!!!) ja keha kohe nurus, et sõidaks vähe pikema sõidu :)

PS! Teate, järgneva kuu jooksul tõenäoliselt väga palju tervise- ja trenniteemasid siit läbi ei jookse... Mis teha, elukorraldus on lihtsalt selline praegu, et prioriteedid on teistele teemadele kaldus. Luban aga et rajalt kõrvale ei astu. Pigem ongi plaanis ette võtta väike katsetus jälle lähiajal aga kõigest õigel ajal ;)

Comments

  1. Suur koer, seega eeldan, et leidsite endale sobiva maja :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Ei me tea veel midagi kindlat öelda.... :-D

      Delete

Post a Comment