#100 blogipäeva 37/100 - kiire elutempo ja toiduasenduskokteilid

Heia :)

Olen täna päev otsa ringi tõmmelnud. Või õigemini suhteliselt väikse ala peal (või isegi seistes) korraldanud sadat asja korraga. Sain ühtteist hommikupoolikul pakitud jälle ja siis läksime maale :)

Seal hakkasime kirsse korjama. Kui need aga korjatud sai, oli vaja ju mõelda, et mis teeme neist. Puhastasime need kividest ära, aurutasime suurema osa välja mahlaks (kirsimahl on ülihea!) ja ülejäänud läks potti keema, et talvel oleks hea pudru peale enda tehtud moosi võtta :)

Kui see sai tehtud, siis vaatasin, et veel on aega, enne kui rahvatantsu sättima on vaja hakata. No korjasin siis ühe ämbritäie vaarikaid. Nendega on suhteliselt jama seis juba, otsa saavad... Aga natuke jälle toormoosi sügavkülmas juures, jess :)

Kuna selliseid ja veelgi tegusamaid päevi on tulemas järgneva kuu jooksul päris palju, otsustasin asendada päevas 2-3 toidukorda erinevate toiduasendusjookidega. Esimene katsejänes on icon fiti kokteilid. Olen seda täna kaks korda joonud. Mõlemal korral tuli šokolaadijook (seal kolme eri maitset ja paki peal pole kirjas, mis maitseline on). Korra proovisin veega, teise korra piimaga. Ausalt öeldes veega oli parem :D

Olemas on mul veel kaht erinevat toiduasendusjookide pulbrit. Eks kui kõik kolm ära proovitud, saan teha võrdluse, et milline minu arvates on parema maitsega, mis hinnaga üks või teine saadaval on ja millist ma soovitaks osta ;)

Nüüd ruttu pessu ja siis rahvatantsu, aidaa! :)

Comments