#100 blogipäeva 41/100 - vahel tahaks tagasi rutiini

Suvi on mõnus, sest saab elada väheke rutiini vaba elu. Mingi hetk aga hakkad tunda, et tahaks tagasi rutiini, et kõik päevad oleks paigas ja saaks elada nii, et tead vähemalt 5 päeva ette, et mis toimuma hakkab. Mõnele võib olla meeldib selline spontaanne ja huvitav elu, aga mind väsitab see. Hetkel vaikselt tunnengi, et tahaks juba mingit kindlat päevakava ja rutiini :) 

Tegelikult on rutiin hea asi. Esiteks kui sul on paigas täpne nädalaplaan, siis on sul paigas ka ajad, millal sööma pead ja millal trenni teha saad. Teiseks planeerid ka rohkem mida süüa teha ja jäävad ära sellised "ah, ma lähen ostan parem ühe jäätise selle kuumaga" otsused. Kolmandaks, kui plaan on ees, on suurem tõenäosus, et kõik trennid saavad tehtud ka. 

Praegu on nüüd teist nädalat selline täielik kaos mu elus, kui vaadata planeerimist. Mere äääres ei pidanud ju üldse midagi mõtlema ega tegema. Koju tulles ei saanud kuidagi sellest "mullist" välja ja mitu päeva läks kuidagi sujuvalt ja mitte midagi ette planeerides. See tähendab, et tegin, mida täpselt eelmise tegevuse lõppedes pähe tuli ja sõin täpselt seda, mida andis tühja kõhu korral olemasolevatest asjadest kokku keerata. 

Oeh, veel mõned nädalad ja saab tagasi oma "igavasse" rutiini :) Seni aga üritan võtta veel viimast päikesest ja vabast ajast (ei hakka end hullult piinama, et trennid on ära jäänud ja söömine pole just kõige eeskujulikum). 

PS! 1. augustiga peaks meie järjekordne perekondlike sünnipäevade laine ka lõppema, seega saab söömise ka jälle korda seada! 


Comments