#100 blogipäev 21/100 - Esmased kokkupuuted Teazy teedega

Nii,

mainisin siin, et sain Omniva pakiautomaadist väiksed kingitused. Üks nendest oli sellisest kohast nagu teazy.ee.

PS! Enne, kui hakkan teedest täpsemalt kirjutama, siis võtke teadmiseks, et ma panen oma emotsioonid ja arvamused teedest kirja täpselt nii, nagu mina tunnen. Kui miski meeldib või ei meeldi, siis nii ka ütlen. Mõjude kohta sama. Ma ei usu, et ainult tee suudab kilosid kaotada ja sinust duracelli jänest teha. Samas lugedes teede sisaldust, siis teatud mõju neist ootan. Eks see selgu peale katseaja lõppu, kas need ilmnesid või ei :) Samuti ei hakka ma siia kirjutama nendest teedest igapäevaselt vaid täpselt nii tihedalt või harva, kui tunnen vajadust midagi uut mainida nende kohta!

Paki sees oli 14 päevase teekuuri jagu teed. Täpsemalt sain kaht sorti teed - hommikutee ja õhtutee. Lisaks sain ka teepuru kasutamiseks üliarmsa maasika :) No ainuüksi selle pärast tahtsi kohe teed katsetama minna! :D


Et väheke valgustada, mis teed need üldse on, siis siin on väike lõik teazy.ee kodulehelt :

Teazy aitab sul:

Kaotada kaalu
Vähendada söögiisu
Põletada kaloreid
Kiirendada ainevahetust
Puhastada organismi
Saada juurde lisaenergiat


Kuna jõudsin koju suhteliselt õhtul, siis ei saanud kohe teed jooma hakata. Ninapidi sai ikka kaane vahele poetud. Tee pakki sisse piiludes tuli sealt kohe väga hea lõhn. Samas olen ennegi teed joonud, mille lõhn on väga hea, aga maitse ei kõlba kassi saba alla ka. Kuna ma ise joon teed ilma suhkruta, siis peab mulle sobiv tee olema kohe eriti hea!

Õhtul siis tegin suure tassi teed valmis ja ronisin sellega voodisse. Lõhn oli jätkuvalt väga hea. Maitsta kohe ei julgenudki :D Aga kui sõõmu ära võtsin, siis olin jällegi väga üllatunud. No tõesti hea tee oli! Oleks kohe teisegi tassi otsa joonud, aga ei saa ju kõike ühe õhtuga sisse kaanida :D :D Kui nüüd vaadata, mida see tee sisaldab (apteegitilliseemned, kummeliõied, piparmünt, lagritsajuur jne), ma üldse ei imesta, et see mulle maitseb!

Väike teejoomise selfie ka ;) 
Olemise tegi tee küll mõnusalt rahulikuks. Eks nende koostisosade mõju ongi selline rahustav (eriti seedimissüsteemi). Öö sai igastahes ilusti rahulikult üle magatud.

Hommikul tegin kohe hommikutee ka katsetamiseks ära. See minu maitsemeeltega nii hästi ei klappinud. Oli küll hea maitsega, aga õhtutee oli ikka tunduvalt maitsvam minu jaoks :) Äkki tegin hommikul tee liiga kange, sest "maasikas" oli pärast ikka väga punnis, kui selle tee seest välja võtsin. Proovin homme hommikul vähem panna teepuru :D

Nüüd lähen joon jälle õhtuteed. Ma täpselt nagu ei saagi aru, et pakipeal kirjas 14 päeva jagu teed, aga sees 7 pakki õhtuteed... No seda hommikutee puru on omajagu, aga kuna mulle õhtutee meeldis rohkem, siis võiks seda ka rohkem olla :D Igastahes mina joon seda õhtuteed järjest õhtutel ära, jätkub seda siis kauaks jätkub. Tõenäoliselt uus postitus teedest nädala pärast. Siis ehk saab välja tuua juba mingeid teest tulenevaid muutuste tekkimisi või nende puudumisi, eks näha ole!

Comments

 1. Hei :)
  See on tõesti meie black, et ei täpsustanud õhtutee joomist, kuid seda tuleb juua ülepäeviti :)
  Parandame selle vea koheselt, aitähh, et sellest kirjutasid.
  Mis võiks olla Sinu arvates Teazyteatox hommikuteel juures, et elavdada maitseelamust `? on mingi lemmik :) ?

  ReplyDelete
 2. Ma ei oskagi öelda, mida juurde panna... Usun, et kohvijoojale on see heaks asenduseks (ise kohvi ei joo, ei oska võrdlust tuua), aga ise eelistaks mingit magusamat maitset juurde. Praegu oli kohati mõru (ehk tegin liiga kange? Homme proovin veidi lahjemana).

  ReplyDelete

Post a Comment