#100 blogipäeva 46/100 - iconfit meal replacement shake

Olen viimaste päevade jooksul päris mitu toidukorda asendanud toiduasendus kokteiliga. Eelnevalt olen juba maininud, et plaanis katsetada eri firmade omasid ja praegu katsetamisel iconfit-i toode.

Sain 21 kokteili komplekti, milles oli kolme eri maitsega kokteile. Väike konks asja juures on see, et maitsed on segamini pakki pandud ja pealt välja ei loe, et mis maitsega kokteil parajast tuleb :) See on isegi hea, siis on alati väike üllatus, et mis maitse on. Maitsetest on saadaval šokolaadi, vanilli ja banaanimaitseline.

Tegemist on siis toiduasendus kokteilidega, mille üks kokteil peaks andma 145kcal ja päevas peaks jooma neid ideaalis kolm korda. Lisaks neile peaks päevas olema üks tasakaalustatud toitumisega toidukord + vajadusel tervislikud snäkid. Mina päris selle järgi ei teinud, sest mu eesmärk nende katsetamisel oli leida üks hea ja mõnus toiduasendus, mida oleks hea kiirel perioodil kasutada abimehena.

Iconfiti toote kasuks räägib üks väga suur pluss. Nimelt on kogused eraldi pakendites ja neid on väga mõnus reisile kaasa võtta. Samuti on need segatavad veega ning praeguste katsetuste järgi on veega isegi parem kui näiteks piimaga. Homme üritan seda ka millegi muuga segada ja vaatame, mis siis maitsemeeled ütlevad. Maitse oli esimene kord veidi võõras, aga mida rohkem olen neid joonud, seda maitsvamaks on joogid läinud :) Kõhtu täidab väga hästi, aga inimesel, kes on harjunud silmade ja emotsiooniga sööma, võtab veidi aega harjumiseks, et see jook ongi sul toidu eest :D

Mis on miinuseks? See, et segamiseks on kõige parem ikkagi shaker. Proovisin ka käsitsi ära segada - ei saanud ilusti segunenud jooki, vaid jäid tükid sisse. Shaker´iga tehes lahustus pulber aga ilusti. Arvatavasti blenderis oleks veel kõige parem, aga ei viitsi sellega mässama hakata.

Kokkuvõtteks võib öelda, et minu jaoks on see väga sobilik toode- aitab kiirel ajal kiiresti vajalikud toiduained kätte saada, kõhu täis ja saan mugavalt igalepoole kaasa võtta, sest vett saab ikka kuskilt küsida või osta. Ainuke asi on see, et vajalik on siis ka shaker kaasa võtta, et ilusti lahustunud jooki saada ;) Soovitan kindlasti proovida!


Comments