#100 blogipäeva 50/100 - remondi lainel

Oeh,

jälle üks pikk ja väsitav päev selja taga. Samas püsib selline totaka irvitamise tunne, kui mõtlen, et nüüd on päris oma maja :D Loomulikult on tänane päev möödunud lammutades, koristades ja maja peal majandades. Trennist ei saa rääkidagi, sest õhtuks oled sellise möllamise juures läbi nagu läti raha :D Söömine on ka kuidas jumal juhatab. Hetkel veel ei ole majas voolu ka, pliidist rääkimata. Seega korralik (tegelikult üleüldine) söögitegemise võimalus puudub.

Panen teile mõned pildid tänasest päevast.

Hommikut tuleb ikka alustada korraliku toiduga :) 


tapeedimeistrid

mängupaus

retro batuut :D

kopamees käis seltsiks :D

edusammud lahinguväljal

Mingi hetk saime kõvasti äikest-müristamist-vihma ka. Korraks tõmbas isegi tuule nii üles, et mõtlesin, et pean minema auto kuhugi lagedama peale puude alt ära ajama :D Aga kuna kopamees paarutas oma masinatega ees, siis jäi auto oma kohale. Õnneks puid pähe talle ei sadanud :D

Nüüd saan lõpuks magama minna. Tallad löövad ausalt öeldes tuld pikast jalgade peal olekust. Aga homme rõõmsalt jälle.

PS! Mu üks põlv teeb kahtlaselt valu :( lambist hakkas ja ei kujuta ette, mis põhjusel, sest mingit traumat nagu saanud pole ja väänanud kuidagi ka mitte. Loodan, et läheb üle sama kiiresti kui tuli (samas on see sama põlv, mis ennegi haiget teinud). ja saan ilusti ööjooksu ikka ära joosta.

Comments