#100 blogipäeva 58/100 - ööjooksu päev

Tere varahommikust :)

Eilse suure rabelemise juures siia postitama ei jõudnudki, aga mis siis ikka. Tegemist oli parasjagu ja aeg läks igati asja ette ;)

Täna siis on see suurpäev, kus peaks ööjooksule minema. OEh, kui eile olin veel minekus 100% kindel, siis täna mitte nii väga enam.. Vähemalt praegu. Miks?

Esiteks on mul jalad eilsest julmalt valusad. Tassisin krohvi toast välja ja sain varbaotsast peatallani piisavalt vatti. Teiseks on mul kaks ööd olnud meeletud peavalud (nii nagu kunagi varem, arvatavasti kehal vedelikupuudus), seega on uni olnud suhteliselt üürike ja olemine mitte just kõige rõõmsam. Kolmandaks veel see, et ärkasin täna 5.45 üles. Kujutate ette, kui ergas ma veel õhtul poole kümne aeg olen, et jooksma minna? Mina igastahes hetkel ei kujuta. Aga ehk kui hommikutee ära joon ja kõhu täis söön, elavnen väheke oma uimasusest ja mõtlen teisiti..

Seega,  "lukku" oma otsust hetkel ei pane ja tõenäoliselt venitan oma väsinud tagumiku stardijoonele, aga võib juhtuda, et täna minuga ööjooksul siiski ei kohtu...

PS! Palgivahetus sai eile otsa lahti ja kahjuks pidin ikka maja eelmisele omanikule paha kirja saatma, et ehk leiame lahenduse paarile asjale, millest ta pidi teadlik olema, aga meile väitis vastupidist. Lisaks teeme järgmine nädal akende tellimuse ka ära ;)

Comments