#100 blogipäeva 60/100 - üks ilus koerlapse nimi

Täna on see tähtis päev, kus me lähme meie uuele pereliikmele järgi. Oleme siin paar päeva juba nuputanud, et mis me talle nimeks paneme, aga no ei mõtle välja. Marek pakkus noatera... No omapärane nimi on kahtlemata, aga siiski emasele koerale vast ei paneks :D Mareli pakkus Lilly (oma printsessi raamatust muidugi, seal ka koeral selline nimi), aga see pigem mingi pisikese koera nimi.

Seega, kes oskaks öelda mõnda ilusat koera nime, mis sobiks suuremale koerale ja ei oleks mingi kuulsuse/firmamärgi vms järgi pakutud :)

Comments

 1. Meil on maal hundikoer Stefie,.. nad pidid just s-tähte hästi kuulma

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hahaa, ma peaks sulle praegu pedagoogika valdkonna inimesena pika loengu S-tähe kuulmise kohta, aga las praegu olla (kuuldakse häälikuid, tähed on vaid paberil :D)

   Ma muidu olen seda S-i hästi kuulmist kuulnud kasside kohta kehtivat, aga tõenäoliselt kehtib see ka koerte puhul. Paar sellist nime endal mõlgub mõttes, aga ei tundu nagu päris õiged. Kuigi selle kõige õigema variandi tunnen ära ilmselt siis, kui kutsikale otsa vaatan :)

   Delete
 2. Replies
  1. Donna on mul vanemate kodus kunagi olnud. Mõtlesin ise ka selle nime peale, aga mul mingi kiiks, et surnud loomade nimesid uuesti väga ei taha panna.. Mona on täitsa mõeldav, pakun mehele ja lastele välja selle variandi :)

   Delete

Post a Comment