#100 blogipäeva 63/100 - update majast :)

Olengi kaarega jälle remondi teemade juures tagasi :) Eks vahepeal on olnud mõned päevad, kus minul väga suurt midagi teha pole, aga mehel selle eest on teha rohkem kui küll. Lihtsalt teatud tööd on sellised, mida mina ei oska/suuda teha ja tema saab. Näiteks palgivahetus, puude saagimine, trimmerdamine jms. 
mees tööd tegemas
Ühesõnaga olen mina füüsiliselt mõned päevad veidi rahulikumalt saanud võtta. Rohkem on olnud tubast koristamist jms toimetamist. Mees selle eest saab ikka mõnuga vatti. Hommikul tööl ja õhtul siis kodused tööd. 
meie ajutine kapp :D 
Aga mis me siis tehtud oleme saanud? Hetkel on siis seis selline, et veidi üle ühe maja külje on palki vahetatud. Kõige hullemas seisus külg on tehtud, jess ;)  Krohv, sõrestik (ma ei tea kas seda tegelikult ka nii nimetatakse :D) on magamistoast ja suurest toas põhimõtteliselt maas. Vannitoast olen veidike põrandat ka üles kakkunud. Seda rohkem uudishimust, et mis sealt alt välja tuleb :D Ei tulnud midagi eriti üllatavat õnneks/kahjuks. Veranda on ka peaaegu maha lõhutud. Põhipostid on veel püsti, et katust peal hoida. 


Maja külg paar päeva tagasi 

Suurtuba paar päeva tagasi
 Tubades on väheke muudatusi ka. Suurest toast on saanud hetkel puukuur :P Magamistoast tuleb esialgu vist hoopis lastetuba, sest neile on ikka ka allkorrusel vaja omaette kohta, kus kasvõi lõunaund magada. Magame hetkel veel üleval, sest all on palgivahetuse tõttu vahel tuuletõmbus ja üleval on ikka tunduvalt soojem magada. Aga kui palk vahetatud, siis hakkame vaikselt alla kolima, sest nii on lapsi kergem puhtana hoida lasteaia jaoks :D :D (jeerum, ma ei kujuta ette, kuidas ma neid ikka hommikuti siit lasteaeda saan nii, et nad ei suudaks end kuskil ära mäkerdada :D) 
töölised 
Rohkem nagu polegi midagi väga jõudnud selle vahepealse nädalaga. Ahjude kütmiseni pole me veel jätkuvalt jõudnud. Iga õhtu mõtlen, et täna proovime ära, aga jah.. Muud tegemised võtavad kogu aja ja vastu ööd nagu enam pole viitsimist selle ahju pärast üleval istuda. Õnneks tuleb mehel nüüd kaks vaba päeva ja septembri alguses puhkus ka :) 
elu on lill! 
PS! Kass on jube solvunud meie peale, et me mingi "eluka" endale koju tõime. Kartsin juba, et on päris jooksu pannud, aga on ikka alles. Pesitseb laudas lihtsalt. Sööma ka tuppa ei tulnud, nii et viisin talle toidu sinna. 
vaenlasest tuleb hea ülevaade saada :D 

Comments