#100 blogipäeva 65/100 - tasuta treeninglaager!

Viimasel ajal mu endomondo kalendrit vaadates võib tunduda, et ma olen oma trennidega rajalt maas. No kuidas võtta.. Oma regulaarsetest trennidest ei tea ma praegu midagi, nagu olete ise aru saanud. Aga selle eest on mul igapeävane tasuta trennilaager omast käest võtta. Kui keegi soovib, siis hea meelega jagan seda. Nii et tule aga külla ja trenni saad teha hoolega. Ja kordan- seda täiesti tasuta!!! :D

Mida siis ma siin teen, mida saaks trennina teile pakkuda?

 • Esiteks muidugi krohvi tassimine- mitte miski ei mõju keha ja käte lihastele paremini kui krohvi tõstmine labidaga ühest kohast teise. Et ikka raskem oleks, tuleks krohvi täis labidas tõsta ilusti läbi akna ava ja paigutada täpselt läheduses olevasse kärusse. Hiljem tuleb see kärutäis muidugi ka minema veeretada. Krohvi tassimist on veel väga vähe jäänud pakkuda, nii et kes ees, see mees:) 
 • Uus ja populaarne treening jällegi eelkõige kätele ja külje lihastele - palgi puhastamine. Kergem versioon on ühe harjaga, raskem kahe harjaga. Saad teha seeriatena või proovida, kui pikalt jutti jaksad teha. Raskusastet muudab ka palgi asukoht- mida rohkem käte normaalasendist eemal, seda raskem teha. PAkkuda mitme päeva jagu. 
 • Voodrilaua maha kakkumine - treening kogu kehale. Vajalik omal kang kaasa võtta! Jällegi saab koormust vähendada/suurendada valides kas pikema seina, kus pikad lauad või mõne kitsama koha (veranda lammutatud, seega wc veel pakkuda). Tegemist kui palju ka sel alal veel pikalt. 
 • Põranda laudade üles kakkumine - Sobib tugevamatele treenijatele. Minu jõud näiteks ei taha eriti nendest põrandatest üle käia. Jällegi kõhule, kätele jube hea trenn. 
 • okste tassimine - saab reguleerida koormust väga hästi ja sobib nii algajale kui kogenud treenijale! 
 • õunte korjamine- pisikeste treening. Enamuse on küll Marek ja Mareli ära korjanud aga neid sajab igapäevaselt puu otsast juurde. Nii et tulge aga ;) 
 • Puude tassimine - Kui saab lauad saetud, on vaja need ka kord sisse tassida. Seega hetkel on see treening oote järjekorras, aga kui tuled koos oma saega ja ära saed, siis palun väga!
 • Puhke momentideks võin pakkuda veel akende, seinte, põrandate pesu. Samuti ka naelte välja kakkumine palgist. 
 • Töid tuleb jooksvalt juurde, nii et pakkumine ei vanane! 
 • Alloleva pildi treening on juba aegunud. Kõik seinaplaadid on eemaldatud, mis eemaldamist antud momendil vajavad :D 


Comments

 1. Sa pead korralikud talgud tegema ja kõik sõbrad, tuttavad ja pere kohale meelitama ja ühe toreda päeva tegema (või siis pigem mitu :D).
  Aga palju jõudu ja jaksu teile :)

  Muide palun räägin oma blogis ka endast veidi ja oma perest, see 50 fakti endast, mida kõik blogijad teevad näiteks või see uus 21 küsimust mis pop on :)

  ReplyDelete
 2. meil ongi 6. septembril tulemas soolaleiva talgud ;) Mis tuletabki meelde, et peangi hakkama kutseid laiali saatma.

  Ma kunagi tegin ka väikese enda tutvustuse läbi 20 punkti: http://alguleisaavedama.blogspot.com/2014/02/kes-uleuldse-on-see-maris.html . Pere kohta ei teagi, mis võiks lugejaid huvitada.

  Tegelikult mõtlesin kunagi teha "avatud küsimuste teema", ehk kes vähegi midagi tahaks mu käest küsida, saaks küsida, aga ma ei tea, kas mul on üldse nii palju lugejaid, kellel midagi väga küsida mu käest oleks :D .D

  ReplyDelete

Post a Comment