#100 blogipäeva 100/100 - finiš!!!

Ongi läbi need 100 päeva! Kuigi ma päris igapäevaselt ei bloginud (jäi vahele äkki kaks päeva?), siis täitsa tubli olin ikka ju ;) Selle idee autor, Heidi, on oma blogis palunud 100 päeva blogijatel vastata viiele küsimusele. Siin need vastused siis ongi :)


1. Kas blogisid väljakutse ajal rohkem kui muidu?

Jah, ma usun küll. Mitte küll nüüd märgatavalt rohkem, aga vahepeal oli lühikesi perioode, kus muidu poleks kindlasti bloginud (näiteks mere ääres oleku nädal) nii tihedalt. 

2. Mis sulle väljakutse puhul meeldis ja mis mitte?
Meeldis see, et hakkasin rohkem enda peale mõtlema. Samuti tuli ideid, kuidas blogi paremaks muuta ning leidsin, et tegelikult on rohkem kirjutamise teemasid, mida võiks enda jaoks kirja panna ja ka teistele lugemiseks :)  (varem olin ju enamasti kaalule keskendunud, aga nüüd on palju uusi temaatikaid sisse tulnud). Ka see oli hea (ise olin ka varem seda teinud, aga ka teiste sama katset jälgides), et inimesed on hakanud rohkem ka oma negatiivseid kogemusi ja tundeid väljendama. EI olda enam nii nendes perfektsetes postitustes kinni :)

3. Mida #100blogipäeva väljakutse sulle õpetas?
Õpetas kindlasti end enam avama. Samas olen ka enda jaoks piirid rohkem läbi mõelnud, et kust jookseb joon blogimaastiku ja mu eraelu vahel. Ahjaa, õpetas ka lisama Facebook´i like nuppu ja tegema muid "üle-minu-mõistuse" muudatusi, millega muidu poleks ehk viitsinud maadlema hakata :D

4. Milline #100blogipäeva postitus jäi sulle endale kõige eredamalt meelde? (lisa link ka!)
oeh, ööjooks, täiesti super kogemus!!! Bootcampi kogemus oli ka ülekõige. No remondist oli ka mitu postitust, mis endale meeldisid. Eriti siia kolimine, aga neid oli tõesti niii mitu. 

5. Kuidas hakkad blogima nüüd, pärast väljakutse lõppu?
Täpselt nii, nagu isu tuleb. Viimastel päevadel olen juba pigem teemasid jaganud ja drafte ette kirjutanud, sest vahel tuleb kirjutamise mõtteid nii palju pähe :D Kuna praegu üritan ette võtta ka suurt väljakutset terve pere söögilaua korrigeerimise suhtes, siis saab see kindlasti siin päris tihedat kajastamist. Lisaks on veel mõned teemad, mis lähiajal võivad sisse joosta blogisse, mis omakorda annavad kirjutamise teemat juurde ;)


Nii et ega te eriti harvemini minust ei kuule, sest juba praegu tahaks veidike jagada meie remondi edusamme, esmamuljaid toitumiskavaga tutvumisest ning põnevast järgmisest nädalast ;) 

Comments

  1. Tubli oled ja kirjuta ikka edasi ka igapäevaselt :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. eks ma üritan jah võimalikult tihti kirjutama sattuda ;)

      Delete

Post a Comment