#100 blogipäeva 75/100 -vastused vol.4

61.) Vanasti olid pereklubi, kui tihti nüüd käid seal või kas üldse satud enam sinna? Mis sa arvad sellistets portaalidest?
Kahjuks pole kuidagi tõesti enam pereklubisse sattunud. Liitusin seal, kui Marekut ootasin. Sel ajal sain seal väga palju tuge ja abi. Kuna endale sel ajal väga sõbrannasid polnud, kellel lapsed, siis sai seal need nö "kanaema" jutud ära peetud :D Muidu pooldan väga selliseid portaale, sest tegelikult on need väga head abimehed (kuigi jah, on ka olukordi, kus jagatakse valet infot) eriti noortele emadele. Samuti sain sealt ka hea lükke kaalulangetamise suhtes. Pereklubi kaalu- ja trennivõistlused olid mingil perioodil väga head motivaatorid ;) 

62.) Milline telefon sul on ja millised on su lemmik appid?
Ütlen ausalt- olen täielik tehnikavõhik, seega ei teagi täpselt, mis telefon mul on :D Mingi Samsung Xperia variant on :D Äppidest tean veel vähem. Nendest, mis mul on, on muidugi endomondo kõige tihedamini kasutatav :) 

63.) Kas on midagi, mida sa sooviks väga osata, aga kahjuks sa ei oska?
Sooviksin osata mängida mõnda pilli, erinevaid keeli rääkida, omada kunstilist kätt. Aga näed, ei oska :D  

64.) Palju sa väljas käid ja kas sa arvad, et see on piisav või tahad vahel rohkem?
Hetkel ei käigi eriti rohkem väljas, kui tööl, poes ja külas tuttavatel :D Tuttavatel käin korra nädalas ikka külas. Oleneb nädalast. Kui mul on pingeline aeg, siis vajan sellist nö tühjaks tantsimist. Hetkeks on see periood jälle möödas õnneks või kahjuks. Seega hetkel ei vajagi rohkem välja saamist. Minu õnneks on mul nii hea mees, et ta on nõus vajadusel lapsi hoidma, kui mul jälle mingi hoog peale tuleb ;) Samuti ka ema on mul valmis valvama, kui koos mehega kuskile plaanis minna. 

65.) Mis on sinu lemmik poed?
Toidupoed :D TEgelt ka, mujal poodides väga ei käi. AHjaa, netipoed ka :D 

66.) Kus sa netist asju tellid, miks eelistad neti poele?
Enamasti tellin iHerbist, feelunique-st, sportsdirectist. Varem tellisin everythingfor5pounds-ist ka, aga pole ammu viitsinud sealt tellida. Tellin netist, sest nii on mugavam ja odavam :) 

67.) Mis on sinu lemmik lilled ja tihti sulle üldse lilli kingitakse?
Roosid, kollased. Kingitakse tunduvalt harvemini kui võiks :D :D 

68.) Kas usud armastusse esimesest silmapilgust?
Ei. Usun et esmasest silmapilgust võib tekkida side kahe inimese vahel, aga armastus nii kergelt ei tule. Armastus tuleb siis, kui armumine on selleks edasi arenenud. 

69.) Mis on sinu lemmikasjad köögis, mis kunagi ei puudu sealt?
Ok, jätame nõud-potid-pannid välja :D Aga kindlasti sibul, erinevad maitseained. Köögitehnikast on mul üks selline 3in1 värk, kus on saumiksed, blender ja vahustaja ühes. See on ka peaaegu igapäevane sõber mul :) 

70.) Kas on asju, mida kahetsed, et oma blogis kirjutanud oled?
Ei ole. Olen teinud postitusi küll, et pannud oma mõtted kirja ja pole seda avaldanud, sest oli liialt isiklik. Varem küll põdesin, et keegi teab palju kaalun või mis cm-id kuskil kehal on. Enam ei koti absoluutselt kui nüüd ausalt välja öelda :D 

71.) Mida arvad koolikiusamisest? Kas oled ise sellega kokkupuutunud?
Väga jube asi. Olen kahjuks kokku puutunud... Oli üks periood elus (olin mingi 14 äkki), kus ma ise norisin üht tüdrukut lühikest aega. Teiste mõjutusel ja leian, et mu teguviis oli täiesti vale ning teen kõik, et mu oma lapsed sama asja elusees ei teeks. Mingis mõttes jäävad sellised lollid teod elu lõpuni kummitama, sest mul siiani on tegelikult jube halb tunne, et ma nii tegin. 

72.) Kas usud kummitustesse :D
EI. Usun vaimudesse ja et on mingi maailm, mida me näe. Loodan isegi, et kuskil on paik, kus meie juurest lahkunud saavad meie eludel silma peal hoida. Vahel kui raske on või just miski on hästi läinud, siis omaette olles räägin oma lahkunud lähedastega (võib olla olen veidi hull selle koha pealt, aga saan sellest mingitmoodi tuge). 

73.) Mida arvad tatoodest? Kas teeksid endale?
Ei tee endale, ei arva midagi. Kes neid hindab ja tahad teha, las teeb. Enda lastel ei luba teha enne, kui on 18 ja ise suudavad otsustada, mida tahavad ja mida mitte. 

74.) Kas igapäevane blogi jääb ka edaspidi harjumuseks või peale 100 päeva plaanid jälle harvem? 
Igapäevaselt siiski vist edaspidi postitama ei jää. Kindlasti mitu korda nädalas, aga igapäevaselt vist pole lihtsalt aega. Praegu tunnen ka, et pean mõnikord ekstra selle aja kuskilt välja sebima, et saaksin postitust teha. Vahel olen ka ette kirjutanud, et lihtsalt kiiresti postitada, kui kord arvuti ligi satun. 

75.) Kuidas leidsid oma tee rahvatantuni? Kas planaid sellega ka edasi tegeleda?
Rahvatants on mulle alati meeldinud. Ka väikse lapsena teatud perioodil tantsisin rahvatantsu. Uuesti hakkasin rahvatantsuga tegelema 2 aastat tagasi, kui mind Võhma Lillekestesse kutsuti. Pärast esimest esinemist oli mu hing võidetud ;) Eelmine aasta tantsisin kahes rühmas. Erinevate põhjuste mõjul otsustasin sellest aastast jääda vaid KABALAbajalgades tantsima. Kavatsen tantsida niikaua kuni ei tule ette olulist põhjust, mille tõttu peaks pooleli jätma. 

76.) kuidas sa leidsid oma tee blogimiseni. Kas ja kuidas on see sind aitanud raskematel hetkedel?
Blogimisega olen ka eelnevalt tegelenud. Veidi kahju isegi, et eelmise blogi ära kustutasin ja nüüd tagant järgi ei saa vaadata, et mis siis kirjutasin :D Sel ajal võtsin ju alla lausa 40 kg! 
Blogimine on olnud mulle nagu nö avalik päevik, kuhu saan kõik kirja panna seoses kaalu muredega, nüüd ka kogu perega seonduva. Samas on teemad, mida ma siin ei puuduta. Eks see on muidugi toeks, sest kui sa ikka siin midagi halad ja keegi kommenteerib midagi positiivset selle peale, siis teeb ikka tuju paremaks küll :) Samas loodan, et see on ka veidi toeks kellelegi teisele, kes samu teekondi läbi teeb, nagu mina. Kas lihtsalt igapäevase lugemisena, abimehena, kergendusena et ka teisel on nõrkushetki või muud moodi. Ei ole praegu mõtteski blogimist pooleli jätta. 

77. ) Kuidas ja kus kohtusid oma mehega, kaua juba koos olete olnud? Kas ta oli su esimene mees?
Sellest on ühes eelnevas postituses veidi juba juttu olnud. Aga kordan põhiasjad üle. Kasvasime esimestel eluaastatel ühes külas, siis kolis mees ära sealt. Taaskohtusime läbi rate.ee ja oleme koos olnud ligi 8 aastat. Kas ta on mu esimene mees? Eelnevalt oli peikasid mul küll, aga tõsisematest suhetest on ta jah esimene. 

Praeguseks on siis küsimused otsas. Kuigi küsijaid oli vähe, suutsin siiski ikka päris palju küsimusi saada :D Loodan, et minust on nüüd veidike selgem pilt.

PS! Küsimusi võib veel selle nädala lõpuni küsida ;) 

Comments