#100 blogipäeva 76/100 - ettevalmistused laupäevaks

Käisin täna poes, et midagi võimalikult odavalt kokku osta laupäevaks. Siis meil toimuvad väiksed talgud. Seda tõesti väiksed, sest enamustel on praegu vaja endal kartulit korjata, niisama aias toimetada või veel sadat muud asja teha. AGA kuna mul suur pere, siis inimesi tuleb piisavalt :D  ja süüa tuleb ikkagi palju teha :D

PS! Väga tervislikku järgnevast te ei leia. Nii et tervislikusse etalonid, palun pange nüüd leht kinni ja teised võivad lugemist jätkata :)

Leidsin poest mingid ägedad rukkileiva korvikesed hapukoorega. Ostsin sinna ühtteist sisse panekuks ka. Kui need normaalsed on (üritan täna ära katsetada), panen teile siia retsepti ka.

Samuti ostsin vahvleid. Teate küll, need suured vahvliplaadid. Jube ebatervislik, ma tean. Aga noorena tegime nii "vale napoleoni" ja kuna õige napoleoni tegija on hetkel Eestist ära (on üks tädi, kes teeb seda üht ja ainust õiget Napoleoni kooki), siis tuleb sellega läbi elada. Ehk siis hakkan reedel keedukreemi tegema.. Jeerum, ma olen seda elus ühe korra teinud ja siis kõrbes ka põhja :D Kuigi selle põhja kõrbenud kreemiga tehtud sama kook söödi ikkagi ära (olin siis äkki mingi 14-15aastane :D).

Lisaks kookidele (õde lubas kringlit ka teha, nämma!) teen makaronisalatit ka ja grilli kah igat sorti :) Juua ei osta. Kodumahla saab ja alkoholi ostku igaüks ise, sest meil on alkoholivaba kuu käsil ;)

AHjaa, söömisele lisaks peaks tööd ka tegema ju :D Loodetavasti on puud kohal selleks ajaks. Seega saab puid tassida ja laduda. Lisaks saab veel naelu seinast välja kakkuda, voodrilauda maha tõmmata ja saagida. Kui sellest on vähe, siis saab veel põrandaid üles kakkuda, kel jõud üle käib :D NO kui sellest ka ei jätku, siis mõtlen veel miskit head ja kasulikku välja ;)

Comments