#100 blogipäeva 78/100 - 1 kuu!

Tere varahommikust,

eile unustasin blogi täiesti ära. Oli väga kiire ja tegus päev ning kui vaba hetk ka tuli lõpuks, siis vajusid silmad juba kinni :)

Täna on siis see tore päev, kus meil saab üks kuu täis siia majja kolimisest. Oeh, aeg lendab nii kiiresti ikka. Täna on meil ka soolaleiva talgud. Inimesi kahjuks/õnneks väga palju ei tule. Ütleme nii, et sama palju kui tuleb, on inimesed ka ära öelnud. Saan täiesti aru ja vägagi arusaadavatel põhjustel, aga eks ma nad teinekord tagantjärgi tööle panen. Mõni on juba lubadusegi andnud tulla teine kord, ma ei unusta seda :D

Ühesõnaga on tulemas jälle megakiire päev. Seega talgude ja "sünnipäeva" käiku näete, kuulete homme. Praegu aga (kell 6 hommikul), lähen meie kodu pisisünnipäeva kooki sööma ja siis tegudele. Kuigi teistele algavad talgud 15-st, siis minul algab tõusva päikesega;)

PS! Ma olen see nädal ainult korra jooksma saanud :( Üritan homme ka minna, kui tänasega väga ära ei väsi. Korra käisin see nädal ka rattaga tööl ja pole hullu midagi. Veidi üle 9km on üks ots, seega ei saanud eriti higisekski (kuigi tööle minnes oli tuul vastu) :D Järgmiseks nädalaks mõtlesingi oma eesmärki ümber sõnastada ja proovida teha 2 jooksu ja vähemalt 1 päev rattaga tööle!

Hommikune sünnipäeva kook ehk "vale napoleon"


Comments