# 100 blogipäeva 91/100 -käisime Marekuga kõrva arsti juures

Käisime eile Marekul kõrvu kontrollimas. Ma ei olnud päris kindel, kas ta ei kuule täpselt mida ma talle räägin või ta ei kuula. No igastahes oli mul  perearst nii hea ja oli nõus kohe mu muret vähendama andes meile saatekirja kõrva arsti juurde.

Käisime siis seal ära. Arst vaatas ja tegi aparaadiga testi ka, et ega mingit vedelikku kuskil pole jms. Sosistas talle eri kaugustel ja kohtades sõnu ja kõik oli väga ok.

Kuna perearst kahtlustas, et tal võib ka suurenenud adenoid olla, siis saime röntgenis ka käia. Seal tehtud pildi pealt selgus, et on vähe suurem teine jah, aga mitte nii suur, et kohe opile peaks jooksma. Saime siis 3 kuulise jälgimissoovituse ja kui sel ajal haigusi palju ja ikka enamasti suu lahti magab, siis saame opile aja.

Marelil on sama asjaga opil käidud ja ei olnud väga hullu. Millegi pärast Marekuga pabistaks vist rohkem.. Marek lihtsalt on selline õrnake ja hellik, aga Mareli on tunduvalt isepäisem. Igastahes jääme seda kolme kuud nüüd jälgima.

Mis mind veidi veel murelikuks tegi, oli see, et kõrvaarst sai sellest ühest lühikesest visiidist aru, et Marek on nö omas maailmas. Seega mõtlen, et peaks vist ikka mingi arsti poole veel pöörduma. Kas psühholoogi või psühhiaatri poole, ei teagi.. Järgmine kord perearsti juurde asja, siis uurin asja edasi, et enne kooli ikka saaks võimalikult läbi uuritud poisi :)

PS! Käisin eile jooksmas ja superhea jooks oli! Aeglane aga ülimalt nauditav! Mis sellest, et tee oli just höövli poolt üles lükatud :) Marek sõitis mul kõrval ja ma ei hingeldanud ega midagi. Üle 5 km jooksin ja oleks veel jaksanud, aga pimedaks hakkas minema ja ma pimedas ei jookse.

Comments