Kiire kiire elu

Heia :)

Tulin just koolituselt ja olen vääga vääsinud.... Olen kaks pikka päeva Tartus olnud, seega toitumiskava jälgimisest pole eriti midagi välja tulnud. Lapsed on haiged, seega olid nad mu õe juures hoidmas. Kuna ka ta enda lapsed haiged, siis ei hakanud ka temalt nõudma toitumiskava järgi toitumist. Seega algus pole just eriti roosiline olnud.

Aga tegelikult olen siiski rahul. Kuna lastega ei saagi muudatusi viia sisse üle öö, siis võtamegi asja rahulikult ja ei hakka kohe pindu pooleks ajama. Eile näiteks oli mees nii armas, et käis ise peale tööd poes ja lapsed said ilusti õhtusöögi ja vahepala kava järgi süüa :) Kui mina kord tulin, siis ka mulle oli liha jäetud. Tänane päev selle eest on täitsa kavast mööda.

Miks ma siis rahul olen, kui nii mööda päevad on olnud? Just selle pärast, et kuigi tegelikkuses ei ole kava täitmine täielik olnud, siis peas olen nende päevade jooksul toidu valikut kaalunud rohkem kui muidu seda teinud oleks. Kas võtta poest koolitusele kaasa banaan või saiakesed? Loomulikult said banaanid kaasa :)  Kuna lõunasöök oli koolitusel tasuta, siis ei hakanud selle asemel mingit muud toitu ka ostma (kuigi ega sealne toit ka jube ebatervislik ei olnud).

Pean ära kohe mainima, et järgnevad päevad tulevad samuti kiired (kuni nädala lõpuni välja tegelikult). Homme olen pika päeva tööl, aga mees on lastega kodus. Nii et nemad peaksid ilusti kava järgima. Ma vähemalt väga loodan seda :D Ise söön hommikust tööl ja lõunat ka. Õhtusöök ja vahepala tulevad kodus kava järgi. Neljapäev on veidi vaiksem päev vahelduseks ja siis peaks saama vist äkki ka minul terve päeva kava järgi sättida; lapsed ja mees peaks jällegi ilusti kavast kinni pidama. Reedel olen hommikul kodus. Seega hommik ja lõuna tulevad kava järgi, aga õhtul teatrisse minek. Siis jällegi õhtu on väljas söömine ja plaanikohaselt peaks olema kala praad. Loodan, et seal siis väga palju muud ebatervisliku värki juurde pole pandud....

Ok, sätin nüüd ruttu homseks asjad valmis ja siis kobin magama. Väsimus lööb jalaga tagumikku juba pikemat aega :)

PS! Poenimekirja panen teile homme või ülehomme kindlasti kirja ka!!

Comments

 1. "Homme olen pika päeva kodus, aga mees on lastega kodus."
  lugesin 3 korda siis sain vist aru, et sa ikka tööl ja juhtus väike näpukas ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. :D No see on see kiire elutempo tagajärg :D :D

   Delete

Post a Comment