aeg see lendab linnutiivul..

Oeh, aeg läheb armutul kiirusel ja järjest enam tunnen, et arvuti on üks viimaseid ajaviitmise võimalusi :) Seetõttu kahjuks kannatab ka blogi kirjatükkide vähesuse all. Aga Erik Orgu lehel kirjutati meist väike vahekokkuvõte küll vahepeal. Kes tahab lugeda, siis vajuta julgelt siia.

Sel nädalal on kaal täitsa paigal püsinud. Ehk mõjutas veidike nüüd ema-isa pulma aastapäeva maiustamine, ei tea. Tegelikult isegi olen rahul, sest eelnev 5kg kahe nädalaga oligi ehk liiga palju ;)

Eelneva postituse kommentaaris küsiti, et kuidas lastel kaaluga. Juurde tulnud pole, see on väga hea! Alla läinud eriliselt ka mitte, kuid nende kaalu juures on tegelikult kaalu muutus täiesti teise tähendusega kui mul. Esiteks on nende kaalunumbrid ju kordades väiksemad, seega nende poole kilo kaotus on protsentuaalselt mitmeid kordi suurem kui minu poole kilo kaotus. Teiseks on nad siiski mühinal kasvavad organismid (tõestatud fakt, sest koristasin Mareku kappi ja pooled pluusid jälle varrukast lühikesed!)  ja mega suurt kaalulangust oodata ei olegi mõtet.

Nagu olen varemgi öelnud, siis kuigi valemite järgi on ka Mareli ülekaaluline, siis tema puhul ma ei soovigi kaalukaotust näha. Kui kaalukasv pidurdub, on kõik väga hea! Mareku puhul samuti ei ole ma erilisi eesmärke seadnud numbrite näol. Ainuke eesmärk on see, et kooli minekuks (järgmine sügis) oleks kaal enamvähem normaliseerunud. Seega plaanis vähemalt aasta järgida Erik Orgu kavasid ja loodame parimat :)

PS! Vahepeal käis meil korstnapühkija ka ära. Ahjud heas korras, aga korstnaots tuleb uuesti laduda. Sellega oligi mees juba arvestanud ja lubas vabade päevade tulekul selle ette võtta ;)


Comments

Post a Comment