"Kas sa siis tervislikku toitu ei teegi?!?"

Täpselt nii küsis mu käest Marek, kui nägi söögilaual midagi, mille ebatervislikkusest sai ta kohe aru. Mis ma talle siis vastasin? "Eks pidupäeval ju võib ikka ka teisi asju süüa!"

Täpselt nii ma arvangi. Kuna käisime eile mu ema-isa 30. pulma-aastapäeva tähistamas (hip-hip-hurraaa!!!, täna tegelikult neil õige päev!), siis lubasin lastel sel kahel söögikorral, kui seal olime, süüa, mida nad laualt tahtsid. Olen ka varem öelnud, et kodust väljas ma väga ei piira neid, aga kui käsi käis ikka juba liiga mitmendat korda kommi vms järgi, siis suutsin väikse torke ikka ära panna.

Tegelikult olid nemad eeskujulikumad sööjad kui ma ise. Neil oli rohkem tegemist mängimisega kui söögilaual paremate palade näppimisega. Seda tegin mina... :S  Koogid on mu nõrkus, mis teha.

Aga nüüdseks ju pidupäev läbi ja hakkan kohe hommikusööki tegema. Retsepti järgi eeldan, et see läheb lastele peale. Isuäratav veel pealegi ;)

PS! Ütle, et sulle ei maitseks, kui sul oleks hommikusöögiks praetud õunad kohupiimaga, nagu meil ükspäev oli. Lihtsalt taevalik!


PS! oeh, see koogi söömine teeb olemise ikka nii kehvaks... Täna on täielik energiapuudus ja kõhus on kohutav mürgel... 

Comments

 1. Ja maitsesid need õunad hästi? Mul need menüüs ja ma üsna skeptiline olen hetkel :P

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mulle maitsesid kohe väga! Nokkisin veidi isegi laste taldrikust, kui aus olla :D

   Delete
  2. Pean siis oma eelarvamused maha suruma :D

   Kuidas see toitumine kaalule mõjub?

   Delete
  3. Eilse seisuga oli 5kg maha läinud (kahe nädalaga siis). Mehel on samuti kaalu langenud, kuigi see polnud tal eesmärgiks :D

   Delete
 2. Replies
  1. aitäh! :) eks me püüa olla jah :)

   Delete
 3. Kas on juba tulemusi ka näha lastel kaalulangusel?

  ReplyDelete

Post a Comment