Ma enam ei kuule ritsika laulu ehk veidike remondist

Mõtlesin kirjutada vahelduseks väheke, kuidas meil remondi lainel läheb. Teha on väga palju ja seega ongi väheke üht ja väheke teist tehtud. Aeg jookseb küll meie kahjuks, kuna õues läheb õhtul ju iga õhtuga järjest varem pimedamaks, kuid üritame ikka omadega mäele jõuda soojustamisega enne päris külma aega.

Mis me siis teinud oleme võrreldes viimase postitusega? 
  • Mees tegi meil vaatevälja veidi lagedamaks (ehk võttis kõvasti võsa maha). Nüüd meil igalpool suured oksahunnikud, mis ootavad põletamist. Ilm seda jällegi väga ei ole soosinud. Eks hakkame siis talvel ilma kütma. 
  • Liivakasti sain valmis. Lapsed ilusti aitasid liiva sisse ka tassida :) 
  • Aknad tulid!!! 
  • Üks sein on esimese korruse ulatuses peaaegu soojustatud ja tuuletõkkega üle löödud - enam ma ei kuulegi kuidas ritsikad akna taga laulavad (aga tegelikult nad selle külmaga vist enam ei laualgi, jah? :D ). Lisaks ei kuule ega tunne tuulekohinat ka magades! 
  • Wc on peaaegu kasutatav. Ühesõnaga seinad on ümber, põrand all ja lagi ka peaaegu olemas. Vesi on sees küll, aga enne ei tahaks kasutama hakata, kui ikka remont tehtud. Muidu tassi seda potti sisse ja välja kogu aeg. 
  • Lilled istutasin maja ümbert mujale ümber. Nad muidu soojustamisega saavad siin surma lihtsalt. Pealegi nii maja äärde ma nagunii mingeid lilli ei taha.
Rohkem esimese hooga nagu meelde ei tulegi. Aga panen mõne pildi ka ikka, et väheke aimu saada :) 

liivakast

harvendusraie

Lapsed tegid kindluse :D 

vahel on saanud ka pimedas remontida

Liivatooja nr1

Liivatooja nr2

Pool seina. Teisest poolest sellest otsast pilti veel pole
Wc pilte panen kunagi hiljem, kui valmis. Siis saab teha nö enne, vahepeal ja pärast pildiseeria ;)


Comments