Nädala kokkuvõte (4. nädal)

Nüüdseks oleme juba peaaegu kuu aega Erik Orgu kava järgi proovinud toituda. Kava kohta on ikka vaid kiidusõnad, aga enda pingutuste koha pealt võiks natuke noomida. Kirjutame iga liikme kohta siis eraldi.

Marek on väga tubli olnud! Pingutanud maitsta ka neid toite, mis esmapilgul ei ole väga isuäratavad tema jaoks. Aga üldjoontes olen temaga väga rahul. Kõige enam maitsevad temale toidud, kus on liha eraldi ja salat lisaks. Salati puhul on tal jätkuvalt võimalus valida ette nähtud salati asemel kurki-tomatit võtta, mida ta tihti ka kasutab. Kui kaalu number on püsinud enamvähem samas kandis (väike langus siiski on), siis kõhu ümbermõõdust on selle ajaga päris mitu sentimeetrit kaduma läinud!

Mareli on kõva protestija selle kuu aja jooksul olnud. On olnud õhtuid, kus ta läheb magama ilma korraliku õhtusöögita. Asemele on ta saanud närida õuna, pirni, porgandit või kapsast (olenevalt millest süüa olen teinud või mida puuviljakorvis alles on). Enamasti on ta asendusega rahul olnud, kuid on päevi, kus oleme suuri vaidlusi söögi pärast maha pidanud. Ka temal on mõõtudega sama tulemus - kaalul väga suurt midagi muutunud pole, kuid kõhu ümbermõõt on vähenenud :)

Mõlemad on oma tähetabelis esimese väljasõidu ka välja teeninud ja teine on vaid käeulatuses. Kuigi siiani me pole õigele väljasõidule saanud, siis selle asemel käisime ükspäev väiksel jalutuskäigul looduses. Sellest ka varsti eraldi postitus koos piltidega ;) See oli neile siis asendus, kuniks ka issil vaba päev ja saame kõik koos minna bowlingusse :)

Mehega on sellised naljakad lood, et tema kahaneb meil imelisel kombel, kuigi tal polnudki see algselt eesmärk. Nüüd juba muidugi leiab, et paar kilo võiks veel minna, siis oleks kohe eriti tore :D Mina tema arvamust ei jaga. Mees on praeguseks suvest saati juba pea 15kg alla võtnud. peab vist ikka ka selle ehitamise selgeks saama :D

Minul on selle kuu lõppseis -4,4kg. Nagu näete, siis viimase nädalaga on veidi plussi läinud. Esiteks kuuseis on selline, mis naistel enamasti kaalu juurde toob. Pluss sellele olid 5 megapikka päeva. Kodus käisin enamvähem vaid magamas ja seega sattus sisse ka näksimisi, mida ei oleks tohtinud lubada. Järgmine nädal jälle rahulikum ja proovime paremini :)

Kokkuvõttes olen väga rahul Eriku toitumiskavadega. Nüüdseks on küll mõned toidud juba kordunud ning ahju puudumine paneb vahel pead murdma, et kuidas kõige paremini mõnda toitu teha, aga saame hakkama. Mees jätkuvalt toetaval seisukohal ja vahel ikka helistab, kui ta õhtusööki tegema hakkab ja küsib, et mis nüüd õhtuks kava ette näeb :) Nii et soovitan kõigil asja uurida ja proovida!


Comments