vahekokkuvõte (3 nädalat möödas)

Hommikust! Täna sai üle pika aja magada pikalt-pikalt, see oli niii mõnus. Ma ausalt ei mäletagi millal ma viimati sain magada kella kaheksani :D Mõnus uni ja korralik hommikusöök - mida veel päeva alguselt tahta, eks ;)

Kuna jälle on üks nädal toitumiskava järgi toitumist läbi saanud, siis väike ülevaade nädalast. See nädal mu kaal seisis. Ja see ei olegi midagi halba ju ja see kohe kindlasti ei tähenda, et ma omadega võssa olen pannud ja kodus salaja kooke õginud :D Lihtsalt on olnud piisavalt keeruline nädal, vähe kodus söömist ja seega ka kava ei saanud 100%-liselt järgida.

Laste koha pealt otsustasin, et ei hakka siia kaalunumbreid lisama. Kui nad on miskit alla võtnud, siis muidugi ütlen seda, aga kuna eelmisele postitusele (milles polnud sõnagi kaalukaotusest) tuli minu lapse suunas nii negatiivne kommentaar, siis annan nende edusammudest edaspidi teada vaid nii, mis ei edasta kaalunumbrit otseselt. Rohkem edastan seda, kui hästi/halvasti nad sööke vastu võtavad ning kuidas üleüldine söögilaua tervislikustamine läheb. Loodan, et mõistate :) PS! Aitäh kõikide sõnade eest, mis mulle postkasti potsatasid peale eilset negatiivset kommentaari, olete ikka parimad!

Laste koha pealt mainin ära, et üldjuhul on nad 5 pikka päeva lasteaias ja kava järgi söövad nad õhtusöögi, mõnel päeval ka vahepala. On siis ainult kaks nädalavahetuse päeva, mil nad kava järgi toituvad ja uskuge, laste edusammud ei tule nii, et nädal toitun kava järgi ja kohe kilo langeb!

Lastel sai see nädal ka 10 tähte täis. Pidime täna minema "tähistama" ehk siis kuhugi välja, aga mehel oli autot vaja. Seega loodame homme minna :) Mul väike plaan ka kuhu minna ja mida teha, aga eks peame vaatama täpselt vastavalt homsele ilmale, kas saame õues või sisetingimustes aktiivselt kvaliteetaega veeta ;)

Kuna kuulsin just, et Buratino´s seletatakse, kuidas laps ema kõhtu saab, siis oleks vist mõtekas seltsi minna seletama. Nii et aidaa :D


Comments