Täielik tüng mehe poolt!

Teate, mina siin eputasin mõned nädalad tagasi facebookis , et mees lubas mul villa lõigata. Varasemalt võisin ma ainult terveid villaplaate seina panna ja sedagi koos väga kriitiliselt jõllitavate silmapaaridega. No igatahes ühe korra kauplesin lõpuks välja, et ma võiks villa lõigata ka. No sain siis. Lausa neli tükki sain ära lõigatud kuni mees mu sujuvalt tuppa süüa tegema saatis.

Endal üliuhke tunne, läksin tuppa palutud tööd tegema. Olingi jube uhke enda "saavutuste" üle kuni mingi üleeilseni. Mees vaikselt julges lõpuks üles tunnistada, et kakkus kõik mu pandud villa maha, sest ma olin kuhugi mingi "hamba" unustanud sisse lõigata ja nii ta pani kõik uuesti.

Lohutuseks võin vist ainult öelda, et mõõtudelt olid plaadid õigesti lõigatud, seega villa raisku ei läinud. Aga pettumus missugune siiski :D :D

PS! Remondi teemalt väike lisapõige - Meil on uus välisuks!!


Comments

 1. Teil on suurepärane mees (mida Te ise ilmselt muidugi juba ammu teate)! Paljud mehed oleksid natuke oma pahameelt üles näidanud. Aga tema ei tahtnud isegi teada anda, et töö tulemus ei olnud päris see, mis vaja.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mees mul jah tubli, osav ja töökas ;) Päris paljud on ikka kiitnud, et olen väga hea eksempari välja valinud :D

   Delete
 2. Näita välisust ka :P

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ikka näitan. Nädalavahetusel rohkem aega, siis teen pilte ja panen lähiajal siia ka :)

   Delete

Post a Comment