vabandused, vabandused...

Pean jälle natuke oma sõnu sööma. Lubasin suure suuga remondist nädalavahetusel pilte teha, aga need vabad päevad kujunesid nii kiireks, et tõesti ei jõudnud. Laupäeval valvasin õe lapsi, olin natuke haige ja käisin rahvatantsuga esinemas. Täna oli advent ja seega enamuse päevast olime maal lastega (haige olen jätkuvalt, aga mis haigus see nohu on, eks).

Mees on usinalt selle nädala vabadel päevadel tegelenud soojustamisega. Sai natuke õuest kaugemale tuuletõkkega ning suuretoa lagi hakkab ka kinni saama. Homme lubas suuretoa laega lõpuni jõuda ja ehk saame siis teist majapoolt ka kütma hakata :) Siis saan ehk sealt toa enamvähem puhtaks ka kraamida. Vähemalt selle osa, mis ei ole mingi ehituskraami all.

Kütmise teemal edasi rääkides peaks ütlema, et meie õnneks ei tee need praegused külmad liiga. Toas on üllatavalt soe. Me valmistusime ikka villase soki ja paksude kampsunitega talveks. Selle eest sain mehele täna hommikul öelda, et poleks arvanudki, et särgi peal siin majas sellisel talvisel ajal ringi saan lipata :D Eks põrand on paljale jalale jahe, aga loodetavasti järgmiseks talveks on see mure ka parandatud (siis peaks põrandad olema soojustatud).

Üks väike seik veel meie "sõpradest" kitsedest. Üks päev oleks peaaegu üks neist meile auto alla jooksnud. Võttis sõrad all ringi käima, aga kuna autol talverehvid ilusti all ja kiirus väga suur polnud, siis suutsime kokkupõrget vältida. Peale seda avastasime, et meie tavalisele kolmest kitsest koosnevale kooslusele on lisandunud uus kits. Nii armas, et nad on uue sõbra endale saanud :)

PS! Pilte ei saa nüüd enne reedet lubada. Järgmine nädal on mingi ülihull lihtsalt (no terve jõulukuu on selline jooks ja trall), aga üritan ikka nädala lõpus need pildid siia postitada ;)


Comments