8. rasedusnädal

Sümptomid : kerged valupisted vahel kõhus, väsimus, tuim peavalu (eelkõige siis, kui väga väsinud olen). 

Nädala parim hetk : rääkisin ülemusele rasedusest ning ta oli väga rõõmus selle üle :) 

Nädala halvim hetk :  polnudki see nädal sellist.

Isud : Isusid pole, pigem kimbutab söögiisu puudumine. 


Kaaluiive: -1kg algkaalust


Nüüdseks siis on minu käest minu rasedusest kuulnud rahvatantsukaaslased ja töölt mõned inimesed, kaasa arvatud ülemus. Paratamatu on aga see, et elades nii väikses kohas teavad ilmselt sellest juba kõik :D 

Tegelikult enam see mind nii väga ei kõigutagi, sest kõht kasvab ja teatud riietega on ikka juba näha, et kas ma olen juurde võtnud kõhust või olen rase. Keegi veel küsima ei ole tulnud, aga kuna mu kaal ongi ju viimase aasta jooksul üles-alla kõikunud, siis usun, et enamus arvab, et ma lihtsalt juurde võtnud :D 

Kaal on see nädal olnud mul igahommikune kaaslane. Kuna mul on plaanis see kord kaal võimalikult kaua kontrolli all hoida, siis käin igal hommikul kaalul, et olla teadlik hetke olukorrast. Hetkel õnneks ei vaata veel midagi hullu sealt vastu. Olen endale paika pannud kindla kaalunumbri, millest suuremat ma kaalul näha ei soovi. Teen ka kõik võimaliku, et nii läheks :) 

Muideks, olen juba veidi aega teinud postitusi ka pere ja kodule, neid võite lugeda siit


Comments

 1. Ma nii mõnegi Rosina blogipostituse lugemisel mõtlesin su peale, aga ei arvanud, et see oledki päriselt sina :)
  Mul on ikka nii hea meel :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mul üks teine tuttav ütles täpselt samamoodi :-D

   Delete
 2. Mulle väga meeldivad need nädala raseduspostitused :) Võiksid kirjutada ka juurde, mida lapsed rasedusest mingi hetk arvavad või mis neil peas seoses beebi tulekuga toimub.
  Lisaks tahtsin uurida, kuidas sa pere ja koduni jõudsid, kui suur pere ja kodu fänn sa ise üldse oled.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Pere ja kodu ajakirja loen iga kuu ja neti lehekülge külastan ka ikka väga tihti (tõesti, olles praegu ise sellega seotud, on asja sinna veelgi rohkem). Sinna blogi kirjutamise võimalus tuli tegelikult paari asja kokkulangemisega, sellest nädalast hakkavad sinna siis videod tulema mu rasedusest :-)

   Delete
 3. Mis sul see number on, millest sa üle minna ei tahaks?

  Ma olen endale piiriks seadnud 13kg, aga noh..seadsin eelmisega ka ja tuli ikka 18. Kuigi tuleb aus olla ja öelda, et mind viimasel trimestril enam eriti ei huvitanud ka ja noh..sõin umbes poole valla eest :D

  Eks ma seekord vaatan kauaks mul seda distsipliini jagub. Praegu olen söönud nii nagu ikka, et mõnikord on supp/salat ja mõnikord on pizza või burks ja nüüd 20daks nädalaks on 3kg juurde tulnud :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Olen pannud piiriks 10kg. Tundub ehk veidi vähe, aga arvestades mu niigi suurt ülekaalu, peaks see olema reaalselt saavutatav eesmärk. Või vähemalt on eesmärk mida püüda mitte süüa kõike ja valimatult :-)

   Delete

Post a Comment