9. rasedusnädal

Sümptomid : kerged valupisted vahel kõhus, väsimus, vetsu külastamise tihenemine

Nädala parim hetk : Erinevad üritused, mida külastasime  

Nädala halvim hetk :  Marek jäi haigeks 

Isud : Konkreetseid isusid ei ole. Söön kõike, aga eelistan mahlast ja soolast. 


Kaaluiive: -0,5kg algkaalust

See nädal on olnud päris kiire ja rasedus on olnud üks viimastest asjadest, millest väga mõtelnud olen. Neljapäev oli ainuke päev, kus oli veidike vabam, aga see tähendas, et tuli tagant järgi kodus kraamida, mida kiiretel päevadel teha ei saanud. 

Sain nüüd ka teada, et ma ei kannata pärmisaiakesi. Jälle.  Marekut oodates oli sama teema. Nii kui ühe sööd, tekivad kõrvetised. Ühtpidi väga kahju, sest jõuludeks õde ikka tavaliselt teeb neid. Teistpidi jälle tore, sest suudan nii raudselt ühest jõulu lisakilost kõrvale hiilida :D 

Marek jäi sel nädalal haigeks. Eks seda oligi oodata. Nad on tegelikult nii kaua terved püsinud. Lisaks peale Lottemaal käimist ma isegi arvasin, et nüüd jäävad haigeks, sest nad higistasid seal ikka omajagu ja pidev õuest tuppa ja jälle õue jooksimine palava nahaga kõige parem ei ole. 

Isudega on selline lugu, et hommikuti jätkuvalt süüa ei taha. Võiks olla õhtuni välja söömata, aga kui lõunaks süüa saanud pole, siis viskab pildi eest ära. Päris mitu korda juba päris selline piiripealne tunne, et hoian ukse piidast kinni ja mõtlen, kas nüüd kukun või ei. Seega püüan ikka mitte väga pikka pausi söömisesse jätta. 

Sain ühe videohakatisega ka hakkama. Kes tunneb huvi, viska pilk peale ;) Tehtud on see tegelikult küll Pere ja kodu Rosina blogi jaoks, kuhu hakkavad nüüd iganädalaselt videod jõudma. 


Comments