sõltuvus on kerge tekkima!

Teate seda ütlust, et kui anda kuradile sõrm, siis võtab ta terve käe. No nii vist ongi meiega juhtunud. Tegelikult algas kõik pihta laste lasteaia jõululaadaga. Sealt see pisik vaikselt jooksma hakkas, kui Marek ja Mareli ostsid endale käepaelad. Ilmselgelt oli vaja ju Marekul uurida, et kuidas ja millest need tehtud. Veelgi enam, ta võttis endale kindla soovi ise ka selliseid käepaelu teha.

Nii ma siis eile ostsin proovipakid, et kas nad üldse hakkama saavad. Endalegi ootamatult nakatas see mind. Peale paari variandi katsetamist tuli näppude selline sügelus, et mõtlesin, et kust juurde saab kumme. Kuna minu õnneks üks lugeja kommenteeris, et praegu Türil lausa 45% alla hinnatud need kummid, siis täna ma sammud sinna seadsingi (muideks, allahindlus on tehtud, kuna enam Loom Bandse sinna poodi sisse ei tellita, seega müüakse varud ära odavalt). Muidugi suutsin sealt poest suure kotiga lahkuda ja raha jätsin poodi nende eest vaid kopikad :D 

Kahjuks olid seal aga need suured alused otsas, mida Marek väga tahtis ja kuna juurde ei tellita ka, siis tuli hakata otsima mujalt. Maksimarketis oli neid müüa küll, aga hind oli ikka ulme võrreldes kasvõi SD hindadega. Leppisime Marekuga kokku, et vaatame kuskilt mujalt ja hetkel jäi see õhku. 

Koju jõudes valasime kohe kummid karpi ja hakkasime youtube´ist häid õpetusi otsima. Kuna poest saime mingi väikse aluse esialgse isu leevendamiseks, siis lootsime selle kohta ka õpetusi leida. No neid, mis videotes on tehtud kahvlite otsa, saab selle asjandusega päris asjalikult teha, muud mitte.  Aga ühe jublaka ostsin veel- mingi hargi. Sellega õppis Mareli ka kiirelt meisterdamise ära ja nüüd meil nagu väike tehas kodus :D 

Siiski jäi see suur alus hinges kripeldama ja hakkasin Internetist uurima, et kust saaks odavalt selle aluse ka kätte. Marek tahab nii väga mingeid kujusid teha (olgem ausad, ise tahaks vist rohkemgi teha) ja ilma selleta vist kuidagi ei mängi välja. Algselt vaatasin eri Eesti kohti. Mõnes kohas oli isegi  täitsa soodne hind, aga postikulu oli enamvähem sama palju, kui see alus, seega jäi ära. Lõpuks aitas mind ikkagi välja vana hea aliexpress :D Kohale tuleb ehk jah kahe kuu pärast, aga kannatame oodata ehk :) Kumme sealt (esialgu vähemalt) ei julge osta. Ehk tulevad need haisevad :D Aga ripatseid tellisin küll. Eks kui kohale jõuavad, vaatame, mis keemiat kaasa pakiti. Õnneks hinnaks oli vaid sendid, seega ei ole ka kahju minema visata, kui väga hull on. 

heegeldushargiga käepaela tegemine

Comments

  1. vaata fb Käsitöötarbed tellimisega! ja küsis sealt vb seal on, vahepeal mõni loobus ja siis oli kohe olemas kaustas olemas või kirjuta otse Angelale ;)

    ReplyDelete

Post a Comment