Sünnipäevalaps

Kell on 7.30 hommikul. Olen juba veidi aega voodis lakke vaadanud (õigemini pimedusse, kus pool on lagi), kuulanud tubli mehe vahelduvat saeurinat ja nautinud hetke. Lapsed veel magavad ja kui jätta kõrvale vähene ehitusmüra, mis kostub esikust, on mõnus vaikus. See ehitusmüra isegi võimendab naudinguhetke, sest hetkel on iga samm remondis vaid rõõmustav.

Kavatsen siin veel pikutada nii kaua kui lastakse. Ehk kuni lapsed ärkavad. Äkki lastakse isegi kauem, kuna täna on ju minu päev! Minu sünnipäev! Just täna on see hommik, kus nõud võivad veidi kauem pesemist oodata ja pesu ei pea kohe kiirelt kappi kuivamast saama. Just täna võin ma nautida enda olemist kõige mõnusamal viisil- olles lihtsalt kõige kallimatega.

Nautige teie ka! Ma tean jah, et kõigil vast ei ole täna sünnipäev, aga aasta viimane päev on ka piisavalt eriline, et sel päeval võtta aeg maha ja lihtsalt vaikuses rahu tunnetada. Uskuge, see tunne on ütlemata hea! Ärge mõtelge täna sellele, mis pahasti. Keskenduge vaid heale ja te tunnete iga oma keha rakuga, kui hea elu võib olla. Ja ongi!

Eile ütles mulle mees kõige hinnalisemad sõnad. Arvestades, et Priit ei ole tavaliselt väga romantiline sõnaseadja, siis minu jaoks oli tema jutt kallim, kui ükskõik mis sünnipäevakink! :) Kuigi öeldakse, et teod räägivad enda eest, siis vahel on vaja kuulda seda ka sõnades. Aitäh sulle!

Lisaks on mind külmkapis ootamas tort, mille mees ja lapsed eile kokku meisterdasid. Kuigi nende õhinal ja ärevil nägude järgi võis aimata, et koogitegu ei läinud just ettekirjutuste järgi, julgen juba etteruttavalt jagada Mareku eilset arvamust: "me ei tee sellist õiget kooki, me teeme veel paremat!" 

Et mitte arvutiga oma rahu ja vaikust pikalt häirida, siis teen kiire lõpu. 

Kallid lugejad, sõbrad, lähedased  -  Head vana aasta lõppu! 

Nautige seda viimast päeva ja uue aasta saabudes visake õhku üks lootus, eesmärk või lubadus,milleni järgmine aasta püüelda ! 

Comments

 1. Palju-palju õnne sünnipäevaks ja head vana aasta lõppu ja veel paremat uut :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. aitäh.
   Ilusat vana aasta lõppu sullegi!

   Delete
 2. Palju õnne sünnipäevaks ja mõnusat aastate vahetamist :)

  ReplyDelete

Post a Comment