Viimased jõulupakid ühest kohast

Lugesin eelmise nädala lõpus üht Kättlini postitust . Esiteks muidugi läksin ja osalesin samuti selles loosis :D ja siis asusin WoolEstonia FB lehte põhjalikumalt uurima. Kuna mul selleks hetkeks oli ostmata täpselt kaks kinki jõuluvana kotti, siis lootsin sealt saada vähemalt ühe neist.

Leidsingi ühe sobiva asja ja hind oli ka täitsa hea. Seega tegin tellimuse ära. Kätte sain paki väga kiiresti ja kohe kontrollisin ära, et kas on ikka nii mõnus kui lootsin. Oli ikka! Tegelikult oli lausa nii mõnus, et koju jõudes läksin ja tegin ühe tellimuse neilt veel :D Nii et saingi oma kaks viimast kingitust kätte ühest kohast:) 

Lisaks tellitud asjadele oleks seal veel nii paljusid asju, mida ma kohe telliks omale, aga no detsember ja eelarve on siiski piiratud :( Aga kui mu eelarve oleks lõputu, siis ma kohe kindlasti telliks sealt lastele, mehele ja endale sellised villased sokid, lastele sellised kampsunid ja endale sellise poncho jne.  Ühsõnaga oleks tellimus väga pikk ja suur... 

Kellel vähegi huvi villaste toodete vastu ja veel viimase minuti jõulukinke vaja, siis nende kodulehel on kõik hinnad ja tooted ilusti näha ja pealegi, on neil päris palju soodukaid hetkel käsil ;) 

allikas: woolestonia.com 


Comments

 1. Sama villase muumiga kampsuni ostsin mina 20 euro eest türi lillelaadalt (suurus 3-4aastane), tegijat ei mäleta ja praegu ei ole kodus, et vaadat saaks kas mingi silt ka sees on, aga päris mitmel oli sarnase tegumoe ja pildiga. oli erinevate hindadega 20-30 eurot olenevalt suurusest :) seega kuigi seal lehel ilusad asjad ja pooldan käsitööd, siis hinnad ikkagi veidi krõbedad

  ReplyDelete
  Replies
  1. 3-4 aastaste omad on seal ka odavamad (27 eurot), aga eks see hind ole eri kohtades jah erinev. Aga kui kodus oled ja seal mingi silt on, siis võid kindlasti mulle siia kirjutada.

   Delete
 2. Silti ei olnud :) seda küll eks hinnad erinevad igalpool ja praegu mängivad ka jõulud rolli tihti just enne seda hinnad tõusevad :)

  ReplyDelete

Post a Comment