lasteaia üritus- moedemonstratsioon "kosmos" (32/365)

Igas lasteaias tehakse aeg ajalt mingeid üritusi. Enamasti küll selliseid traditsioonilisi pidusid, aga vahel ka midagi muud. Iga üritusega kaasneb vanema jaoks väike "kohustus" (just jutumärkides, sest reaalselt lapse elust osa võtmist ei saa ju tõlgendada kui kohustus) nendest osa võtta kas kohalolu või ettevalmistuste läbi.

Minu lastel oli täna ka üks omamoodi üritus lasteaias. Neil toimus moedemonstratsioon "kosmos". Pidin lastele välja mõtlema mingid kostüümid, milles nad saaksid mingit kosmose elukat/taevakeha kehastada. Algul mõtlesin küll, et jube lihtne- üks on päike, teine mingi planeet. Väiksed aksessuaarid ja asi ants. Aga ei.

Mareli tahtis olla kosmose jänes. Kuujänes, kes tuntud Lotte multikast, talle ei sobinud. Tema tahtis olla kosmose jäneste printsess. Nii me talle siis kostüümi hakkasime välja mõtlema. Õnneks oli mul käepärast võtta üht läikivat hõbedast kleepsu. Tõmbasime sellega ühe seeliku ja pluusi üle. Lisaks sain õe käest hõbedast riiet, millega tegime seelikule lisaks koheva ääre ja keebi. Kõrvu meil polnud ja kuna ma haiguslehel ka hetkel, siis kuskile otsima ei saanud minna. Sellega aitas ema hädast välja ja neid nägin ise esmakordselt alles pildi pealt :D

Marekuga oli lihtsam lugu tegelikult. Tahtis ta saada tulnukaks ja algselt oli ka plaanis midagi hõbedase kleepsuga teha. Aga kolmapäeva õhtul helistas õde ja lubas meile kostüümi tuua. Nii et Marek sai ilma igasuguse pingutuseta tulnuka riided. Ainult peakatte pidime juurde tegema. Selle sai ilusti salli ja wc paberi rulli abiga valmis :D

Et ikka sellest võimalikult hea mälestus ka pildi peal jääks, andsin täna fotoka emale kaasa. Piltidel nägid mu kosmose elukad välja sellised:
Mareli 

Marek 

Comments

  1. Lastega seoses tekkis küsimus, kuidas plaanite laste sünnipäevu pidada? Tüdrukul nüüd kohe ju tulemas ja poisil suvel, kui sul tähtaeg või kuidas üldse teie peres kombeks on, kui viitsid siis tee palun üks selle teemaline postitus :)

    ReplyDelete

Post a Comment