"Loomulikult olen kõige ilusam" postitus (17/365)

Kuigi antud teema mind otseselt ei mõjutanud (lihtsalt ma pole piisavalt tuntud), tundsin vajadust et hästi natuke sel teemal kaasa rääkida. 

Väikseks sissejuhatuseks mainin ära, et viimaste päevade top uudis blogijate maailmas on üks perekooli postitus, kus kritiseeriti blogijaid välimuse järgi. Täpsemalt siis liigitati ühed koledateks ja teised ilusateks. Küll toodi välja ühe kohutavat nahka ja teise kasimatut olekut. No päris tervet teemat ma läbi lugeda ei tahtnud, aga üldpildi sain paari postituse lugemisest küll.

Sellest tulenevalt tegi Britt väga mõnusa video, kus toob välja enamus minu peast läbi käinud mõtted. Ei hakka neid siin enam üle mainima, aga toon välja paar asja seoses endaga selle teema raames. 

Mul pole vist olnud kunagi aega, kus ma pean end koledaks. Olgu see kaalunumber milline tahes, aga ma enda arust olen alati ilus olnud. Jah, ülekaalus, aga siiski ilus :) Eks muidugi on päevi, kus peeglisse vaadates teevad vinnid kurvaks vms, aga ma tõesti ei mäleta, et ma kunagi enda kohta kole oleks öelnud. Tean, ma pole mingi miss Estonia. Mul on omad iluvead, nagu meil kõigil. Aga miks peaks neid rõhutama? Keskendume sellele, mis enda juures meeldib ja elu ongi lill ;) Mulle näiteks meeldib enda naeratus. 

Eks ma oma elu jooksul olen ka saanud nii mõnegi solvangu välimuse suhtes. Mõne otse näkku, mõne selja taga. Enamus neist on ühest kõrvast sisse ja teisest välja jooksnud. Välja arvatud üks kord, kus minu jaoks väga oluline sõber tegi minu selja taga (teadmata, et ma kuulen) väga koleda nalja mu välimuse koha pealt. See tegi haiget ja nagu näha, on see meeles ka praegu, kuigi sellest on möödunud üle kümne aasta. 

Üritasin leida ühe pildi ka siis, mis oleks meigita (Briti üleskutse peale). Kuna ma hetkel põen tõsist raseduse aegset "puberteeti" näos, siis kohe uut pilti tegema ei hakanud :D Aga selle eest leidsin pildi, kus mina ja Mareli mõlemad olema loomulikult kõige ilusamad! 


loomulikult oleme kõige ilusamad!

Comments