Päev Marekuga Tartus (20/365)

Marekul oli vaja täna Tartusse arsti juurde minna. Ega ta eriti vaimustatud arstide vahet käimisest ei ole. Nädal aega sai teist ette valmistatud. Aga ega muu eriti mõttega leppimist ei toonud kui see, et saab minuga väheke mujal linnapeal ka ringi tuiata. Mareli polnud küll mõttest eriti vaimustatud, aga eks tema kadedus andis ka väheke indu Marekule juurde, et ikka Tartusse minekuga nõusse jääda :D

Algselt mõtlesin, et lähme 4D kinosse. Pole ise kunagi seal käinud ja Marek pole kunagi suures kinos käinud. Saaksime elamuse mõlemad. Siis aga lugesin, et rasedana sinna ei soovitata minna. Selge, jäi ära. Teiseks mõtteks oli juba ammu külastada Lõunaväljaku uisuplatsi, aga jää peal olen ma viimase kuu aja jooksul piisavalt liuelda kodu õues saanud. Seega ka sinna oma seisuses ronima ei hakanud.

Kolmandaks variandiks oli Aura. Mõni aeg tagasi käisime ju Mareliga kahekesi linnas ja läksime ka ujuma. Seekord siis käisin Marekuga seal ära. Ega mulle eriti seal Marekuga käia ei meeldi, sest ta juba nii suur, et võiks vabalt meeste poolele saata. Aga ma olen kindel, et ta tekiks seal mingi probleem ja ma ei saaks ju kuidagi talle sinna appi minna. Eks ma üritasin siis hoida teda võimalikult tahaplaanile, et kellegi probleemi poleks poisist naiste riietusruumis.

Hoidmas tahaplaanile :D 
Kuna jõudsime kohale väga varakult ,siis käisime ainult ujula poolel. Marek näitas oma ujumistrennis õpitut ja sai täitsa ilusti (kätiste abiga) ühest servast teise ujumisega hakkama :) Mõned korrad käis lasi Limpa basseinis liumäest ka alla, aga enamus aega ujusime või mängisime palli vees. Mina ujuda küll otseselt ei saanud ega tahtnud. Paar päeva juba olemine kehvavõitu ja lootsin veest lihtsalt olemisele leevendust saada (ei saanud kahjuks).


ujula selfie :) 

Ära tulemisega oli ka üks hea juhtum. Kui me olime peaaegu riides, tuli meie kõrvale üks vanem daam pesemast. Ta vaatas sellise imeliku näoga Marekut ja läks meie kõrvale föönitama. Ma siis, tahtes mitte tekitada ebamugavat olukorda, aitasin ruttu Mareku riidesse, et ära minna. Selle peale aga tädike hakkas manitsema, et üks kord tuleb poisil ikka minna meeste osakonda ja kuidas ta hakkama saab seal, kui emme kogu aeg aitab. Ma ütlesin vaid, et meil on kiire, naeratasin kergelt, haarasin Mareku käe otsa ja panime sealt minema. 

Peale ujumist läksime lõunakasse sööma. Marek tahtis minna pannkooke sööma ja nii me tegimegi. Aga enne seda tuli veel ikka mõne masinaga ka natuke sõita. Kuna mul sente oli loetud umbes-täpselt visiiditasu jagu kaasa, siis mingi ufoga sõita ei saanud ja tuli autoga leppida.
minut rallimist

Peale pannkookide söömist läksime veel tunnikeseks šoppama. Sai Marelile väike kink ostetud, et ilusti lasteaeda oli nõus jääma. Marekule ka ühe väikse lego, mille ta pidi kätte saama alles siis, kui arsti juures ilusti ära on käinud. Teenis oma käitumisega paki ilusti välja ;)
arsti ukse taga ajakirju lugemas

Arsti juures veel palju targemaks ei saanud. Lähme veebruaris paar korda uuringutele ja siis märtsis saame nö viimase sõna ja arvamuse. No vähemalt saab enne kooli asjad selgeks.

Comments