Täna ma ei tantsi... (7/365)

Täna käisin rahvatantsuga ajutiselt lõpparvet tegemas. Vähemalt kuni sügiseni ei tantsi, eks siis vaatab edasi. Pakkisin kõik riided ilusti kokku ja andsin üle. Viisin kooki ja šampust ka enda möödunud sünnipäeva puhul. Kingituseks sain kaardi ja ilusa punase KABALAbajalgade tassi :)

Kui algselt asju pakkides oli selline "uh, puhkus" tunne, siis reaalselt oli täna olemine suhteliselt kurb. Eks raseda hormoonid aitasid asjale ka natuke kaasa :) Ega ma saan ju aru, et praegu ma tantsida ei saaks nii või naa ja see pole lõplik lahkumine, aga kurb on siiski...

Üritasin hästi kiirelt oma kodinad üle anda, koogi-šampuse laiali jagada ja jooksu panna. Mis ma seal ikka nukrutsen ja teistel on uued peod-üritused tulemas, mis vajavad jällegi uusi tantse, millega esineda. Pealegi, mulle on juba kohatäitja vist ka leitud, et pole mu lahkumisest midagi hullu.

Autosse istudes ja rahvamaja akna alt läbi sõites tuli korraks pisar ka silma, aga süüdistame siin ikkagi raseda hormoone :D  Koju jõudes oli vähemalt Marekul ja Marelil hea meel, et ma rahvatantsus pausi tegin. Ju siis olin nende arvates ikkagi liialt palju kodust ära rahvatantsu pärast.  Marek ütles veel, et nüüd olen vähemalt sügiseni kodus. Priit ei arvanud midagi asjast.  Oli vaid rõõmsalt nõus, kui ma küsisin, kas sügisel mulle kahetunniseid rahvatantsu pause kolmapäeviti antakse beebi kõrvalt :)

parim rahvatantsu rühm KABALAbajalad! 

Comments