Uuel aastal uue hooga! (1/365)

Uus aasta on kätte jõudnud. See aasta tuli see väga rahulikult ja märkamatult. Sisemuses pole üldse sellist tavalist aastvahetuse tunnet, et tahaks anda mingeid uusaasta lubadusi või panna endale mingeid ülimaid eesmärke. Samas on mõningad sihid, mille poole kavatsen edasi pürgida.

Esiteks kavatsen kindlasti edasi minna toitumiskavaga. Nüüdseks on pidustuse söömised söödud ja ka pühadejärgne kaalunumber ära nähtud. Ongi õige aeg teha endale jälle korraliku toidu nimekiri valmis ja homme poodi külastada :) Kaalunumber õnneks pidustustega väga kannatada ei saanud. Olin täna hommikul kaalule astudes isegi positiivselt üllatunud :D

Teiseks kavatsen jätkuvalt püüda võimalikult palju liikuda. Kuna jooksmisega enne tegelema ei saa hakata, kui laps käes ja keha veidi taastunud sünnitamisest, siis kõndimine saab olema selle aasta A ja O spordi valdkonnas. Panin ennast isegi ühele Endomondo jalutamise võistlusele kirja. Annab ehk veidi motivatsiooni juurde, kui muidu kohe üldse oma raseda keha välja ajada ei viitsi :D Õnneks peale sünnitust on juba väike motivaator kärus olema, kes vajab värskes õhus olemist.

Kolmandaks peame remondiga juuliks nii kaugele jõudma, et alumine korrus oleks täielikult elatav. Viimistluseni igas toas kindlasti ei jõua, aga vannituba peab saama 100% valmis, suurtuba enamvähem samuti, köögis tuleb laiendus ära teha ja uus pliit muretseda. Lisaks tuleb ülemise korruse väljaehitused korda saada jm nipet-näpet veel. Ehk tööd on kõvasti ja rohkemgi veel.

Lisaks eraelulistele sihtidele olen mõelnud läbi teha ühe väljakutse ka blogis. Nimelt 365 postitust aastaga. Uue aasta algus on väga hea aeg sellega alustamiseks. Mõne jaoks pole see mingi number ja postitusi tuleb aastas tunduvalt rohkem, siis minul eelmise aastaga tuli 196 postitust. Tean juba ette ära, et mõni periood tuleb raudselt selline, kus kuus ei tule kohe kuidagi 30 postitust täis, aga eks siis mõni teine periood proovin rohkem kirjutada :D  Praegu on ju teemasid ka nii palju, millest kirjutada. Seega loodan, et kedagi ära ei tüüta. No ja kui tüütan, siis õnneks on blogi lugemine täiesti vabatahtlik ;)

Loodame, et siis aasta tuleb ka sama hea ja tore, kui ma seda vaimusilmas ette kujutan :)Comments

  1. Head uut aastat Sulle ja Su perele!

    Olen Su blogi juba mõnda aega lugenud ja oled väga mõnusa mulje jätnud. :)

    ReplyDelete

Post a Comment