vesi voolab (24/365)

Ma saan lõpuks normaalselt nõusid pesta. Päris ideaalist on veel siiski soojaveeboiler puudu, aga hetkel ei morjenda see mind. Hetkel piisab täiesti sellest, et saan normaalselt kraani all nõusid loputada, normaalselt käsi pesta ja ma ei pea ämbriga käima vetsu kraanist vett toomas.

Eile Priit pani kõik võimalikud torud ja ühendused jms asjad paika ja vesi hakkas kraanist voolama. Mareli tuli sel hetkel just mossis näoga midagi kööki kaebama, aga kui nägi, et kraanist vesi tuleb, tuli selline üllatus näole, et kõik vingupõhjused kadusid :) 


Comments

 1. Äge! Ka mina sain paar päeva tagasi kööki vee. Boiler ka täitsa olemas, aga veel ei lülita sisse, sest vee kvaliteet halb. Vaja osta puhastussüsteem vahele, kuid vee analüüsid ei tule ega tule, et teada, mlliist süsteemi osta.

  Vahva on lugeda ja vaadata teiste remondi arengut. Edu :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Teiste remontidel silma peal hoida on jah lahe. Just vaatasin, et ühes blogis oli sama šablooni kasutatud koridori remondiks, mis meil esikus plaanis. Sain kohe mitu näpunäidet, kuidas oleks mõtekas sellega tööd teha ja nägin ka lõpptulemuse ära, kuidas see seinale jäi :D

   Kui algselt oli remondi blogisid väga raske leida, siis nüüdseks olen ikka mõned endale jälgimiseks leidnud :)

   Delete

Post a Comment