18. rasedusnädal (50/365)

Sümptomid: õhtused kõhuvalud

Isud: pole erilisi isusid 

Kaaluiive: +4,8kg

Tähtsam info nädala kohta: Nüüd on alanud lapse kõige aktiivsem arenguetapp. Ta liigutab kõhus end igat moodi - pöörab, painutab, sipleb, põtkib käte ja jalgadega. Vaikselt hakkavad tekkima lapsele sõrmejäljed. Poisslastel hakkab välja kujunema eesnääre. 

Kui oleks võimalik, siis ma oleks selle nädala vahele jätnud oma elus. Mitte sellepärast, et 18. rasedusnädal ise midagi hullu oleks, aga see kogemus, mis ma see nädal sain, oli kõik muud kui tore. Seda võite lugeda siit

Aga alati tuleb ju kõigest positiivset otsida. Seega üritan selle kogemuse selja taha jätta ja keskenduda pigem heale, mis sellest tuli. Nimelt saime teada, mis soost meie pisike kõhutegelane on :) Kes teada tahab, võib sellele vastuse saada videost ;) 


Eks ma päris 100% kindel soos ei ole enne, kui laps kätel ja fakt nö tõestatud :D Aga nüüd on vähemalt suunitlus, mis nimedele mõtlema peaks :) Seda enam, et selle soo nimesid pole mul ju praktiliselt mitte ühtegi meeldivat. 

Ahjaa, arsti juures käies (enne pahade kogemusteni jõudmist) saime arstiga kokkuleppele, et olen veel kaks nädalat kodus ja kui siis ka paremaks pole läinud, siis jäängi koju ära. Kui on parem, siis lähen ikka tööle. Saaks siis 5 nädalat tööl käia. Loodan ise, et saan ikka need 5 nädalat vahepeal tööl käia. Esiteks rahaliselt oleks see väga väga hea. Teiseks saaksin vahepeal jälle rahva sekka. See kodus istumine hakkab vaikselt ajudele juba :D :D 

Laste koha pealt nii palju teadmiseks, et saime lõpuks Mareli vereproovid tehtud ja tuligi välja, et mingid põletikunäitajad liiga kõrged. Sellest ka arvatavasti ta lõputu palavikujada. Sööb nüüd antibiootikumi ja loodetavasti saame järgmise nädalaga asjast jagu ;) 

allikas: emmedeklubi.ee

Comments

  1. Palju õnne poja puhul :) kas lapsed ka juba teavad või hoiate veel saladuses :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. ikka teavad : Marekul lõi naeratuse kõrvini uudise peale ja Mareli ei teinudki väga teist nägu :P

      Delete

Post a Comment