sõbrapäev (44/365)

Ma olen vist sellel maamunal üks väheseid inimesi, kes ei arva tänasest tähtpäevast suurt midagi. Olgu, on tore teisele inimesele näidata, kui palju sa temast hoolid, teda armastad ja hindad. Sama hästi võin seda ju ka sel samal päeval talle öelda või näidata, kui selle välja näitamiseks vajadust tunnen. Aga nagu sai öeldud, ei saa ma sellest aru ja ei näe ka vajadust seda suuremalt tähistada.

Aga kuna Priit sõitis enda telefonist tõstukiga tööl üle ja tal oli vaja täna telefoni ostma minna, siis ma tegin talle nalja. Ütlesin, et no osta siis parem mulle uus ja siis saad öelda, et oled tubli mees ja tegid mulle ikka sõbrapäeva kingi (mis sellest, et ma seda tähtpäeva ei tähista) :D Ta tahtis endale mingit tavalist lutsu otsa, mis maksis sama palju kui normaalne (minu mõistes) nutikas, nii et olin nõus talle tema vana nutika tagasi andma ja ma oleks siis saanud uue. Kaval, eks ;)

Ühesõnaga Priit käis poes ära ja ma saingi endale "sõbrapäeva kingi". Odavama, nõrgema ja arvatavasti ka mingis muus mõttes kehvema, kui eelmine, aga sellel oli üks suur pluss, mida teisel polnud. Ma sain nüüd mälukaardile app´e panna :D Ma tean, et ka teisel oleks saanud kuidagi, kui oleks lasknud selle kellelgi targemal ära näppida, aga no.. Lihtsam oli endale uus telefon küsida, eriti kuna Priit läks seda nagunii ostma :D

Ja et talle ka mingi "kingitus" siis sebida, kutsusin ta ühte kohalikku kaltsukasse kaasa, kui maalt kõrvitsasalatit käisin toomas (õhtuks Priit tegi jälle liha marinaadis ja kõrvitsasalat on seal kõrval NIII hea). Ja nagu ime väel oli seal kaks mõnusat riiulit, mis peaks ilusti meie esikusse sobima. Ja veelgi mõnusama hinnaga. Nii et saan nüüd öelda, et ostsin Priidule ka sõbrapäeva kingituse. Nüüd ei pea ta neid riiuleid ise leiutama hakkama :D

Lapsed said ka kingituse. mu ema saatis mõlemale sõbrapäeva kingiks raamatu ja ma sain kaltsukast sõbrapäeva puhul kingiks kaks kommi, mis lastele andsin :D Nii et kõik õnnelikud :D :D

PS! Ärge jumala eest mõelge nüüd, et need asjad reaalselt kingitustena olid mõeldud (v.a laste raamatud). Me rohkem pilasime oma vahel, et üritame ka normaalsete inimeste mõõdupuudele vastata ;)

Ahjaa, kooki meie majas ka täna ei saa. Selle eest on meil õhtuks juba mainitud Priidu maitsestatud liha, kartulipuder ja kõrvitsasalat. Mmm, palju parem kui kook ;)

Nii igaks juhuks üks sõbrapäev soov ikka ka teile, kes sellest pühast lugu peavad ja seda kenasti seda täna tähistavad ;) 

Comments

  1. Meie peres seda püha ka ei tähistata, ei ole arusaanud, mis erilinepäev see olema peab, kui tahan öelda kellegile, et ta kallis, teen seda igapäevaselt, mitte nö püha pärast :) .
    Me üldse mitte väga kaasaminevad, ei hooli halloweenist, naistepäevast ja muust ka sellisest.

    ReplyDelete
  2. Meie kaaslasega seda samuti ei tähista. Tänavu ei teinud ma ka sõbrannadele suurt midagi. Mul mehel üldse hea elu, olen talle öelnud, et ei soovi tähelepanu ka naistepäeval, sest ma ei arva neist suurt midagi. Iga päev hindan oma sõpru samamoodi tähtsalt :)

    ReplyDelete

Post a Comment