22. rasedusnädal (74/365)

Sümptomid: pole hetkel

Isud: puuduvad

Kaaluiive: +7,5 kg

Tähtsam info nädala kohta: Kõhuelanik näeb välja nagu miniatuurne beebi. Tema keha katab imeõrn karvkate. Lootel hakkavad arenema igemealuses kõvakoes esimesed hambad. Ka silmad on nüüdseks välja arenenud, kuigi pigment veel puudub.

See nädal on möödunud enamasti õues olles. Selliste ilusate ilmadega lihtsalt teisiti ei saakski. Kuigi hea meelega oleks käinud jalutamas ja natuke „trenni“ teinud, tuli aeg kulutada hoopis teistsuguseks tegevuseks. Kõndida sai tegelikult ikkagi, aga rahuliku tee ääres kulgemise asemel sain kõvasti kõndida oksahunniku juurest lõkke juurde ja tagasi ja nii päris pikalt.

Kuna tööd sai kõvasti tehtud, siis võite aimata, et olemine on viimasel ajal kõike muud kui kehv. Nüüdseks vist on mulle kohale jõudnud see teise trimestri õndsus hea olemise näol.  Kui lõunaune vajadus ja õhtune väsimus välja jätta, võin tavapäraselt toimetada ja ei sega mind suur kõht ega vähesem tasakaalutunnetus.

Lisaks õuetöödele suutsin leida see nädal ka aja video tegemiseks. Nimelt reede hommikul, enne kui tööle-lasteaeda minek hakkas saabuma, võtsin selle asja ka ette. Millest seekord juttu, võite juba ise vaadata, aga ette võin öelda, et ühe hea uudise sain videosse sokutatud küll.  Ahjaa, ärge pange tähele, et mu poolt pead vahepeal näha pole. Hommikul vara polnud mu fookus kõige parem, kui kaamerat paika panin. Kuna millegi pärast see blogger ei leia youtube´ist videot üles, siis võite seda vaadata siit

Järgmine nädal on tulemas siis LA ultraheli ja järgmine arsti visiit. Kuna eelmine kord tegi arsti kaal vist trikke ja näitas imelikult suuri numbreid, siis seekord loodan pääseda kaalutõusuta. Vähemalt enda kaalu järgi võiks nii arvata, aga kogemused juba näitavad, et emb-kumb kaal paneb vahepeal ikka väga villast ja ma usun, et see pole minu kaal. Seega ootusärevus jääb ikka.

Haiguslehelt sain ka lõpuks ära. Selle peale muidugi eile hommikul ärkasin ise kohutava kurguvaluga (mistõttu videol pole ka mu hääl kõige kenam), aga need viimased 5 tööpäeva tuleb välja kannatada, eks. 

Comments