Made in China (83/365)

Olen viimase poole aasta jooksul järjest enam hakanud tellima Hiinast asju. Varasemalt olin tellinud väljaspoolt Eestit ainult Inglismaalt ja hiina asju ei vaadanud isegi. Aga nüüd liiga palju vaba aega vist, sest teen tavalisel nädalal ikka mõned korrad ringi AliExpressis ära :) Mis ma siis head tellinud olen ja kui rahule jäänud?

Esimesed tellimused tulid "tänu" jõuludele, kus tellisin maale jõulutulesid. Tuled tulid ilusti kohale ja töötasid ka. Natuke peenemad need juhtmed olid, kui oleks lootnud, aga ei midagi hullu. Samuti sai jõuludeks tellitud terve hunnik riideid-kingi-aksessuaare barbie´dele ja ken´idele. Nende kvaliteediga jäin ka rahule. Linke on mitmeid- see, see, see ja see ka. Ahjaa, Kenile näiteks ka see ja too. Neid linke on veel, sest tellisin õdedele ka :) Barbie asjade suhtes peab ütlema, et originaalnukkudele on need riided kitsad, aga enamustele Steffidele, Emmadele jne nukkudele, mis on Barbie nuku välimusega lähevad need selga (sama lugu on meessoost nukkudega).

Veel olen tellinud koertele mänguasja. Selle närisid koerad juba puruks, aga see oli mu enda hooletus, et jätsin selle neile üheks ööks õue :D Muidu oli hea suurusega ja sai hästi koertega mängida.

Kapipõhjas on ootamas kärbseid ka akendele võrgud. Proovinud pole, seega kvaliteeti ei oska kommenteerida. Link pole sellele enam saadaval.

Telefonile tellisin kaaned ka kahel korral. Mõlemad olid täitsa hea kvaliteediga.

Marekule tellisin wii mängule puldi ka. Sellega panin puusse natuke ja valisin vale mudeli, sest tal puudub üks asi, mida poolte mängude jaoks vaja on. Aga teatud mänge saab mängida ikka :) Samas oli see mingi ulmeodav, nii et kahju ka pole.

Endale olen tellinud meigipintsleid. Hästi rahul olen nendega. Samuti tellisin ühe paleti, aga seda pole ausalt veel kordagi kasutanud. Pole nagu olnud olukorda, kus oleks katsetada väga tahtnud. Endale olen veel tellinud sukasokke. Väga head tööl käia ja suvel sokkide asemel baleriinadega käies jalga panna :)

Lastele tellisin loombandsi alused ja ripatsid. Loombandsi alused on ainuke asi, mille suhtes olen pidanud pretensiooni esitama, sest need olid transpordiga natuke kannatada saanud. Aga sain poole summast tagasi ja kõik olid lõpuks rahul :)

Ahjaa, endale tellisin selle pudeli ka, kuhu saab keskele midagi sisse panna ja siis nii maitsega vett teha. Täna näiteks on mul laual mustsõstramaitseline vesi :)Lisaks olen tellinud voodisse madratsikaitsmeid (mille efektiivsust pole saanud veel kontrollida), laadijaid laste mängule, meeste boksereid (kasutaja on väga rahul) jms väikest nodi.

Kõik eelnevad asjad on kohale jõudnud, aga peale nende on veel asju, mille saabumist ootan. Võtsin nüüd julguse kokku ja proovisin esimest korda tellida riideid ja jalanõusid lastele. Veel on tulemas lastele erimustriga käärid (kuna nad väga palju meisterdavad koguaeg) ja ühed päikeseprillid. Ahjaa, kuna Miumei Merje just näitas enda tellitud vaakumkotte, siis kohe tellisin endale ka ja proovin oma talvetekid ka nendesse ära mahutada.

Poole aasta kohta päris palju asju tegelikult, aga hinnad on olnud veidi teised, kui praegustel linkidel. Ma ikka jälgin soodukaid eelkõige ja natuke siis käib asjaga juurde ka otsinguid asjadele, mida tegelikult ka vaja on ;)

 

Comments