Mareli sünnipäeva pidu Mummiku mängutoas (68/365)

Otsustasime see aasta Mareli sünnipäeva veidi suuremalt pidada ja kutsuda külalisi ka väljaspoolt perekonda. Kuna tal on sünnipäev samal päeval, kui mu õelapsel (ühes haiglas samal aastal sündinud ka :D), siis pidasid nad oma sünnipäeva koos.

Kodus pidamine ei olnud kohe kindlasti variant. Ümberringi mängutubade valik ka just kõige laiem pole, aga miskit siiski leidsime. Sel hetkel, kui kohta otsisime, liikus just FB-s Mummiku mängutoa reklaam. Piltide järgi tundus täitsa asjalik koht ja selle kasuks otsustasimegi.

Kuigi lapsed jäid veidi enne pidu haigeks, otsustasime etteplaneeritud sünnipäevapeo siiski läbi viia. Ootasid ju lapsed seda väga ja olemine neil väga kehv polnud, seega arvasin, et paar tundi mängimist ei tee nende tervist halvemaks.

Lapsi sai kutsutud päris palju, aga ühel või teisel põhjusel ei saanud mõned ikka tulla. Kokku sai lapsi 17. Piirarv oli mängutoale pandud kodulehel 20 last. Arvestades mängutoa pinda, usun, et see oleks vist tõesti piiriks. Rohkemate laste puhul läheks asi vist väga kitsaks. Meie omad said ilusti mängitud ja kokkupõrkeid esines vähe.

Pidu ise sujus väga hästi. Sai ilusti lapsed kokku, et torti süüa, ühispilti teha ja laulda sünnipäeva lastele. Mänguasju jagus kõigile ja ronimislinnak oli ikka hitt number 1! Tegevust jätkus ka veidi vanematele lauajalgpalli ja xboxi näol.

Koht ise oli tegelikult täitsa tore. Ruumi tõesti võiks olla veidi rohkem, aga selle eest ronimislinnaku olemasolu kompenseerib seda puudujääki :) Sünnipäeva pidamiseks koolieelikutele on see täitsa tore koht. Meil oli külalisi vanuses 1-7 ja kõikidel oli midagi, millega mängida. Hinna suhtes võiks veidi norida, aga väikses kohas eriti odavamalt vist ei mängi välja (ja ega konkurente ju väga pole ka, mis hinda ehk veidi korrigeeriks).

Pilte väga lisama ei hakka. Enamustel piltidel on minu lapsed kellegagi koos ja kuna mul nõusolekut pole, siis teiste lastest pilte väga panna ei taha :)Comments

 1. Eks hinnad on igalpool aina krõbedamad :(

  Meid kutsuti alles Türi noortekeskusesse sünnipäevale ja tõesti väga lahe ja poleks ise tulnud, et seal saaks teha :) batuut, palju ruumi, söögitegemise võimalused ja polnud, et pead 3h tegema vaid sai lausa 5h olla seal :D seega järgminekord soovitan neid kohti ka jälgida, mina is ehoian nüüd küll silmapeale, enne vaatasin vaid mängutube, aga saab ka mujal pidada :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Türi noortekeskust ei osanud isegi kaaluda tegelikult. Hoian meeles, et kui Mareku sünnipäeva peaks kuskil siseruumidesse planeerima :)

   Delete

Post a Comment