Minul ikka juhtub (76/365)

Mulle hakkab vaikselt tunduma, et keegi ülevalt poolt üritab mulle selgeks teha, et ma peaks istuma kodus ja mitte üldse mõtlemagi töö tegemise peale. Üks asi ajab teist taga ja aega. Kui pole endal midagi viga, on lapsed haiged ja kui lapsed terveks saavad, juhtub endal midagi jälle.

Oleks siis mu kurguvalust ja köhast aidanud. Nendega suudan tööl selle viimase otsa ära käia. Mis sellest, et häält ei ole ja rääkida on raske. Saan hakkama. Aga nüüd olen sellele lisaks veel poolinvaliid, sest suutsin hommikul naela jalga astuda. Ja mitte lihtsalt kuskil sammu pealt, vaid astusin vana esiku vundamendi ääre pealt alla. Seega suutsin ikka kogu keha raskusega sinna peenikese naela otsa maanduda.  Väga roostes nael ei olnud, aga siiski vana ja õues pikemalt vedelenud.

Hetkel tundub, et kõige hullemast siiksi pääsesin, aga paistes on jalg sellest olenemata ja pagana valus on kõndida ka. Kiirabisse kohe jooksma ei hakka. Vaevalt, et nad midagi suurt mulle seal teha saaks. Jälgin jalga ja kui ikka punetama hakkab, palavik tõuseb või muud imelikku toimuma hakkab, tuleb ikka kontrollis ära käia. Õnneks homme UH ja saan oma naistearsti käest nõu küsida asja suhtes.

Tööle õnneks esmaspäeval minema ei pea, aga selle eest on  Maalehega kokku saamine ja arst. Lapsed tuleks ka lasteaeda toimetada ja sealt koju tuua. Sama lugu on teisipäevaga, kus on vaja lasteaeda tassimisele lisaks volikogusse minna (kui keegi tahab Kabalast kaasa tulla, siis autos vabu kohti) ja nii jätkub tegusalt nädala lõpuni välja. Eks siis lomberdan kuni jalg normaalseks all muutub...
allikas
Edit: Käin ikka kontrollis ära... Parem vist karta, kui kahetseda...

Comments

 1. Vaeseke, loodan parimat, aga minu esimene mõte oli, et kas sa oled oma Teetanus ja Difteeria süsti ikka uuendanud, kuna seda tuleb 10 aasta tagant teha ja see kaitseks nö nende põletike ja asjade eest, Tean, et kui mu vanema astus naelale ja kiirabisse läksime, tehti talle esimesena see süst, et mingit põletikku ei tekiks. Seega kui süsti pole teinud, siis kiiretsi kiirabisse (ma muidugi ei tea, kas rasedale üldse tehakse).

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ega ma ka tea, kas mulle tehakse, aga enda mäletamist mööda ei ole mulle ühtegi süsti peale gümnaasiumi lõppu tehtud. Interneti andmete järgi tehakse teetanuse vastu kaitsesüsti 15-16 aastaselt ehk siis umbes täpselt ongi 10 aastat möödas... Seega helistasin 1220 telefonile ja see onu seal ütles, et tuleb ikka minna kiirabisse, nii et sinna ka kohe lähen, kui ema järgi tuleb (Priit jääb lastega koju) :)

   Delete
 2. Ma astusin ka raseduse ajal naela jalga. Täiedti dejavu oli praegu lugeda. Käisin EMOs ka. Süsti nad ju teha ei saanud, lihtsalt puhastasid haava veelkord ära.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mul ka puhastasid haava ära, aga peale konsulteerimist günekoloogiga sain ikka suraka õlga ka.

   Delete
 3. Difteeria-teetanuse vaktsiin on tasuta ja inimene peab seda ise perearstil iga 10 aasta tagant uuendama ehk siis ise küsima seda, niisama ei tuleta keegi meelde, et seda vaja on, ma ise ka vist ei teaks kui poleks vanaema õnnetus paar aastat tagasi olnud ja ma peale seda kohe ka oma vaksineerimispassi poleks kontrollinud, millal mul vaja minna on uuesti.

  Jäänu uudiseid ootama, kuidas läks ja mis seis on :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Sain eile siis oma kaitsesüsti kätte, puhastati jalg ära ja saadeti koju puhkama. Loeti sõnad peale, et jalg kõrgel hoida ja ei mingit ringi uitamist. Ei hakanud neile seletama, et mul just tulemas elukiire nädal ja sada asja vaja veel see nädal ära teha.

   Nüüd, hommikul, on see jalg veelgi valusam minu meelest. Kui lapsi lasteaeda lähen viima, siis on näha, kas üldse autoga ise sõitma olen võimeline või ei...

   Delete

Post a Comment