Petitsioon ehk viimane õlekõrs (62/365)

Kuigi küla vahel kogutakse allkirju ka paberi peale, on väga paljude poolt kostunud, et nad tahaks allkirja anda, aga puhtfüüsiliselt ei jõua selle paberini kohe kuidagi. Seetõttu võtsin kätte ja tegin interneti keskkonda, petitsioon.ee lehele, üleskutse toetamaks Kabala kool-lasteaeda püsimist praegusel kujul (muutuks vaid see, et juhtimine läheks Retla kooliga ühiseks). Kui leiad, et pooldad maakoolide püsimist ja eriti just selle väikse koolikese õppetöö jätkamist, siis ole nii kena ja anna samuti oma allkiri :)

http://petitsioon.ee/kabala-6-klassilise-kool-lasteaia-poolt 

Loodan, et sellest on kasu näitamaks, et see kool läheb korda väga paljudele ja ehk seekord võiks panna lapsed rahast ettepoole. Tegelikult ei ole veel ju kooli uuendustele antud võimalustki sisse töötada end. Muudatused ei hakka täiel rinnal tööle poole õppeaastaga, vaid selleks on vaja pikemat aega.. .


 

Comments

 1. Võib-olla uurita ehk on Kenk ETVst või Pokk kanal 2st jaoks nõus mingit lugu sel teemal tegema ja seega saaksite suuremat kõlapinda :)

  Lisaks usun, et kui pere ja kodu blogi sel teemal kirjutad saaks ka sealt vb mõned allkirjad juurde :)

  Igaljuhul edu :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Praegu ootan Järva Teataja ajakirjaniku kõnet :) Ja pere ja kodu blogis tuleb jah see nädal selle teemaline postitus.

   Delete
 2. 100 häält juba 1 päevaga koos, seega see kool läheb ikka korda :) ja loodan, et hääli ikka tuleb aina juurde :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. jaa, ma loodan ka, et iga päevaga neid hääli ikka koguneb järjest enam sinna :)

   Homses Järva Teatajas on artikkel ka... Kuigi facebook´ist artiklit tutvustaval pildil nägin juba pisikesi apsakaid, siis eks kui artikkel homme läbi loetud saan teada, kui hästi või halvasti ajakirjanikud öeldud sõnu kirja panevad :)

   Delete

Post a Comment