Söögi alla ja söögi peale... (65/365)

Olen nüüdseks tõesti sellest kooli sulgemise ohust rääkinud igal pool söögi alla ja peale ka, nii et enamustel on vist suht siiber sellest juba. No vähemalt neil, keda see ei puuduta. Teised, loodan siiralt, et elavad asjale sama kirglikult kaasa, kui ma isegi. Siiski üritan vaikselt tagasi tõmmata ja mitte teid enam väga sellega "piinata".

Aga natuke ikkagi veel. Eilses Ak-s oli väike lõik sellest ja täna õhtul tuleb TV3 Seitsmestes uudistes ka. Mõlemas on paar sekundit mind ka näha ja kuulda. Nii et kellel huvi, siis teate, millal telekas lahti teha või mida Internetist järgi vaadata ;)

26. märtsil on see "kohtuistung", millal kõik selguse saab. Sinnani hoian veel varbaid ristis ja pöidlaid pihus, et kõik ikka hästi lõppeks.

Ja allkirju saab ka jätkuvalt kooli toetuseks anda siin! Comments

 1. Nägin sind eile AKs ja väga asjalik olid. Hoian pöialt sulle!

  ReplyDelete
 2. Ma nägin sind ka eile õhtul :) tubli olid :)

  Kui tohib küsida palju teil allkirju juba on, kas arvestate ainult nende 239 mis netis hetkel on või on pabril rohkem või kuidas plaanite neid üle anda või teha.
  Kui suured on üldse lootused, et võtavad kuulda, palju üldse kabalas rahvast on, tean, et türi vallas on umbes 9000 ja türil peaks elama umbes 6000 neist?
  Kas olete ka otse volikogu liikmetega rääkinud, seal ju ka lastega inimesi. Kui ma nüüd ei eksi, siis isegi üks volikoguliige on teile allkirja andnud :)
  Pöidlad peos :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Paberil on ka, aga eks osa neist kindlasti kattuvad ka. Paberil peaks olema ligi 3 a4 paberit allkirju. Paberil allkirjad lähevad vallavalitsusse, kust peaks need edasi minema volikogule.

   Lootust viimastel päevadel on antud päris palju, sest tegelikult arvestades arengukava, siis pole neil väga alust, et kooli kinni panna. Kui nende tehtud arengukavas (mis hakkas kehtima selle aasta jaanuaris) pole poole sõnaga ka kooli sulgemist ega ühinemist mainitud, siis ilmselgelt on see mõte kuskilt huupi aasta alguses alles tulnud ja selliselt ei tohiks haridusega seotud otsuseid vastu võtta. Lisaks on arengukavasse kirja ka pandud, et eesmärgiks järgnevaks kolmeks aastaks on tagada kodulähedane alg- ja põhiharidus...

   Ja ühe volikogu liikme allkiri on kindlasti petitsioonil :)

   Hetkel olen endal volikogu istungi päeva vabaks planeerinud, üritan end sinna kohale sebida :)

   Delete
 3. Kõik istungid peavad olema avalikud, seega usun, et saad sinna ilusti, kui just ruumipuudust ei teki :)

  Mina rõhuks ikka ka sellele, et 2011 nad ju türil sulgesid 2 kooli ja tegid 2 uut, et raha kokkuhoida jne, lõpptulemus on see on 3 maja on ikka kasutusel, vanemad pole rahul, kuna gümnaasium ääres ja põhikool kesklinnas, igatipidi peab last ikkagi transportima. Põhikool ei mahu ära ja gümnaasiumi pool maja tühi, kui enne oli jaotus enamvähem võrdne. Seega selle otsusega nad juba kiirustasid ja tegid juba huupi, kuigi juba siis oli vanemate vastuseis suur ja just need põhjused toodi välja, mis nüüd probleemi tekitavad.
  Eks nüüd tulebki loota, et nad mõistavad ja teevad ikka aruka otsuse, mitte ei lähtu vaid rahast, et endla parem oleks. Vb kärbiks nad veidi oma palka,enne kui laste kallale läheks, sest reaalsus on see, et rahas läheb pigem ära, kui tuleb juurde, kui lastesõbralikku keskkonda pole :)

  ReplyDelete

Post a Comment