Kumb on hullem? (102/365)

Alles ma siin kodus hädaldasin, et vetsu aknal pole mitte midagi ees.Ei tahtnud sinna niisama mingit kallist rulood osta, sest ei ole veel üldse kindel, mis värvi ruum lõpuks tuleb, niisama kardinaräbalat ka ei tahtnud panna ja samas nagu ilma aknakatteta oli ka imelik vetsus õhtupimeduses käia. Lõpuks leidsin ühe väga odava ja asja ära ajavad ruloo. Piisavalt läbipaistev, et päevast valgust läbi lasta. Piisavalt kattev, et rahus õhtuti potil istuda :D

Nüüd aga on olukord veel hullem. Kuna vannitoa põranda valamisega tõuseb natuke selle ruumi ukse auk ning vetsu ja vannitoa uksed on kõrvuti (mis eeldab kohe, et ka vetsu uks tõuseb), oli vaja vetsu uks eest ära võtta. Pealegi sai vetsu ja vannitoa jaoks uued uksed ära ostetud, seega oleks uksevahetus nagunii kohe ees olnud.

Aga milles probleem? No vannitoa ust ei saa veel ette panna. Enne ootame, et põrand saaks ilusti ära kuivada ja seinad saaks ka ära teha. Aga kuna see võtab omajagu aega, siis venib ka vetsu uue ukse ette panek. Nii ongi nüüd meil vets, millel ei olegi ust :D (Ärge küsige, miks ei saaks üht ust juba ette ära panna. Nii tark ma pole :D)

Ühesõnaga, kui enne olin hädas ainult minu kujutluses olevate õues olevate piilujatega, siis nüüd võib toas igaüks mööda minnes kiigata, et mida ma seda poti peal asjatan :D :D Minu õnneks on meil suurtuba veel jätkuvalt tegemata, seega pole eriti kellelgi vetsu poole asja. Lisaks nii kompleksi vaba olen ma ka, et kui mõni pereliige peaks köögi ukse vahelt suurtuppa kiikama, siis täitsa naeratades suudan nad tagasi tuppa suunata :D


Comments

  1. Eh, meil pole ka vannitoas ust ees. Ok, meil laps veel omal jõul ringi ei liigu, aga vahet ppoleks siis ka. Isegi külalised saavad vettsus käidud. Ka saunas, mis samas ruumis asub :))
    Ja ma isegi ei tea, kas plaanimegi ust ette panna...

    ReplyDelete

Post a Comment