kummut (101/365)

Vahepeal sai ära ostetud üks hädavajalik mööbliese, mille puudumise tõttu pole olnud isegi mitte grammikestki isu beebi riideid läbi vaatama hakata. Ega pole ju mõtet neid lapata, pesta, triikida, kui pole kuhugi neid panna.

Nüüd aga, eelmise nädala seisuga, olen uhke suure-suure kummuti omanik. Sellel on parajalt väikseid sahtleid, kuhu panna beebiga seotud ravimid, paberid jms pudi-padi, mitu suurt sahtlit, kus riideid hoida ja lisaks ka ukse taga riiulid, kuhu panna ära näiteks kombekad, joped vm suuremat, mida sahtlisse ei suru. 

Suurust on tal ka rohkesti. Ehk mähkimiskummutiks seda elus kasutada ei saa (kui just mingi kahe meetrine poleks), aga seda eesmärki täitma ta polnudki mõeldud. Minu õnneks leidus selline uhke tegelane täitsa meie kohalikus uuskasutus kaupluses! Seega jäi ära igasugune postikulu tellimisel või auto kütusekulu järgi sõitmisel.

Nii et mai alguses läheb lappamiseks ;) (enne pole lihtsalt aega, sest see nädal möödub suuresti Priidu sünnipäeva lainel ja kindlasti pean nädalavahetusel neid lappama hakkama).


Comments

 1. Mõnus!
  Mul on ka Mesilasele oma kummut ja juba on tal riideid rohkem, kui kummutisse mahub. Kahe-kuune on eksole. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma ikka naiivselt loodan, et saan esimese eluaasta selle kummutiga tite puhul hakkama, aga eks see siis ole paremini näha, kui riiete karbid läbi tuuseldatud :D

   Delete

Post a Comment