Mareli väike uurimustöö (95/365)

Praeguseks on rasedust nii palju, et kui väga osavalt kuulata, siis peaks kõrva kõhu vastu pannes kuulma beebi südamelööke. Kuna Marelit väga huvitab kõik, mis titaga seondub ja ta väga meeleldi nädalas paaril päeval uurib Raseduse AjaO raamatut, siis rääkisin talle ka seda fakti.

Nii siis hakkas Mareli uurimustööd tegema, et kus see süda lööb. Mainin ära, et liigutusi pole ta veel tunda saanud. Marek korra juba sai. Igatahes Mareli kuulas ühe ja teise koha pealt. Kui küsisin, kas kuuleb südamelööke vastas ta: "ma kuulen siit ainult mingit loksumist."  Aga ega sellega ta uurimus ei lõppenud.

Nii ta kuulas edasi ja "tuvastas" enda teadmiste järgi, kus on beebi jalad, käed ja pead. Kui arvestada tita asendit viimase kahe UH ajal, siis võis ta isegi suhteliselt täppi panna :D Kogu selle uurimustöö aja, oli beebi suhteliselt vaikne ja vaga. Ei julgenud vist liigutada, kui doktor oma tööd teeb. Nii kui Mareli oma tegemised kõhu suhtes lõpetas, hakkas jälle trall. Ei tea, kas oli hea meel, et keegi enam ei torgi ta kaitsebarjääri või just tahtis, et õde temaga veel tegeleks :)

PS! Tegelikult hakkab Marekul ka titeootus vaikselt välja lööma. Näiteks üks päev leidsin ta esikust käru kõigutamast. Ütles, et harjutab :)


Comments